HRAtislava 2013Najkrajšia z akcií roka - HRAtislava - bude tento víkend v Inchebe!

Od 10.00 do 20.00 v sobotu a od 10.00 do 19.00 v nedeľu si budete môcť prísť vyskúšať, zahrať, kúpiť vyše 1000 druhov hier a hlavolamov. Bude ich plná celá jedna hala.

Hry pre rodiny, hry pre deti, hry pre partie priateľov, ale aj hry pre fajnšmekrov (nielen že tam budú skvelé novinky ako Tash-Kalar či Eldrich Horror a Temné Znamení, ale napríklad aj hostia z vydavateľstva Portal z Poľska).

Starať sa o vás bude vyše 60 pomocníkov - poradia s výberom a ak to bude možné, hry vás aj naučia.

Súčasťou bude naša tradičná tombola, do ktorej lístok nezískavate za peniaze, ale hraním sa hier. A ceny sú veľmi pekné, kopia sa nám a budeme ich rozdávať v sobotu aj v nedeľu.

Celá akcia je možná vďaka generálnemu partnerovi - Prvá Stavebná Sporiteľňa nám naozaj veľmi pomohla a sme za to vďační. A vďaka patrí aj Inchebe za priestor, rakúskemu Spielemuseum za pomoc s hrami, dvom desiatkam vydavateľstiev hier, ktoré taktiež prispeli čím mohli a desiatkam hráčov, ktorí s akciou pomáhajú. Tešíme sa na vás všetci z iHRYska, spoluzakladateľka HRAtislavy Dilli a všetci ďalší ktorí akciu pripravujú.

Ak by ste chceli nazrieť ako to vyzeralo minulý rok, v evente na Facebooku nájdete galérie.

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedele 15. a 29. decembra vo večerných hodinách.

Okrem toho bude samozrejme prebiehať pravidelné hranie v Banskej Bystrici a v Bratislave v herniach pri našich predajniach.

Informácie o hraniach v našom Kalendári podujatí na stránke iHRYska.

Ak chcete, aby Vám hry od nás doputovali do Vianoc, tu sú jednoduché usmernenia:

hry posielané poštou objednávajte najneskôr do nedeľného večera 15.12.

hry posielané kuriérom objednávajte najneskôr do utorkového večera 17.12.

Isteže sa budeme snažiť vybaviť aj objednávky, ktoré prídu neskôr, ale skúsenosti hovoria, že nevieme garantovať ich včasné dodanie. Budeme písať a volať Vám, ako len budeme vládať.

predajne budú otvorené v dňoch 21. - 23. decembra (sobota, nedeľa a pondelok) od rána od 9.00 do večera 18.30 v Bratislave aj v Banskej Bystrici.

Tučňáci na ledu

Tučňáci na ledu

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Hlavolam, v ktorom rozmiestňujete tučniakov na ľadových kryhách. Každá z nich je posuvná a robí to úlohy náročnejšími. V hre je 60 zadaní od najľahších po najťažšie. Veľmi pekný hlavolam u nás za výbornú cenu.

u nás len 16,99 €
viac

Minutová říše

Minutová říše

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Rodinná hra pre 2 až 5 hráčov na 20 minút - jednoduché pravidlá, svižný priebeh a pritom dosť možností. Ovládnite územia, stavajte mestá či hýbte armádou a hospodárte so surovinami.

u nás len 17,99 €
viac

Tash-Kalar: Aréna legend

Tash-Kalar: Aréna legend

Viac hier z kategórie: Hry pre dvoch

Aréna legiend. Miesto, kde v napätí sledujete zmeny rozostavení vyvolaných bojovníkov a odpovedáte svojimi ťahmi. Krásna grafika, zaujímavé mechanizmy, dobrý nápad. Tešíme sa, že hra k nám prišla aj v českej lokalizácii.

u nás len 27,99 €
viac

Malacca

Malacca

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Zaujímavý herný princíp kombinujúcí stávkovanie a schopnosť odhadnúť, ako sa kto zachová. Hra je krátka, zábavná a napínavá až do konca. Pravidlá jednoduché - pohodová hra na pohodové chvíle.

u nás len 13,99 €
viac

Speed Cups

Speed Cups

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Vtipná a zábavná nová postrehová hra. Podľa obrázka na vyloženej karte usporiadavate farebné plastové poháriky. A v rýchlosti treba aj postrehnúť, či ich dávať na seba alebo vedľa seba. Okrem rýchlej reakcie rozhoduje teda aj šikovnosť rúk.

u nás len 14,99 €
viac

Munchkin CZ

Munchkin CZ

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Satira na hry na dobrodruhov konečne v prístupnejšej češtine. Vlezte do podzemia. Zabite všetko, na čo narazíte. Prebodnite odzadu svojich priateľov a okradnite ich o veci. Zhrabnite poklady a UTEKAJTE!

u nás len 15,99 €
viac

Descent: Výpravy do temnot (nové vydanie 2017)

Descent: Výpravy do temnot (nové vydanie 2017)

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Do češtiny plne lokalizované druhé vydanie vynikajúcej výpravnej stolovej hry, v ktorej hráči ako fantasy hrdinovia plnia úlohy scenárov. Jeden z hráčov je "pánom jaskyne" a snaží sa im v tom pomocou príšer, kúziel či pascí zabrániť.

u nás len 69,99 €
viac

Temné znamení (Elder Sign CZ)

Temné znamení (Elder Sign CZ)

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Kooperatívna kocková hra vás zavedie do tajomného múzea plného prastarých okultných artefaktov a prebúdzajúceho sa zla. Hŕstka vyšetrovateľov musí spoločne čeliť nepriateľom. Buď všetci vyhráte, alebo padne svet.

u nás len 24,99 €
viac

Perplexus Twist

Perplexus Twist

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Najnovšia verzia hlavolamohračky Perplexus, s bludiskom s rotujúcim jadrom, ktoré musíte správne otáčať! Odporúčame všetkým šikovníkom.

u nás len 24,99 €
viac

Timeline: Pestrá historie

Timeline: Pestrá historie

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Najnovší prírastok rodiny hier Timeline - usporadúvate v nej vynálezy, objavy, udalosti či umelecké diela podľa času v ktorom vznikli, boli objavené, stali sa. Jednoduchá a zábavná.

u nás len 14,99 €
viac