Najbližšou akciou je Hravé Nové Mesto 2014hranie v Novom Meste v Bratislave. Tešíme sa na vás v Stredisku kultúry na Vajnorskej ulici 18.1. od 14.00 do 19.00 - prinesieme ako vždy všehochuť hier vrátane noviniek. Vstup je zadarmo a tombola sa chystá.

Veľmi sa tešíme, že spolu s partnermi môžeme zastrešovať kvalifikácie na majstrovstvá Čiech a Slovenska v skvelej rodinnej hre Ticket to Ride. Zahrať sa budete môcť v Bratislave 25.1., v Banskej Bystrici 1.2., v Trnave 8.2. a v Košiciach 15.2. - tu sú všetky potrebné informácie.

Na Bubo bále v bratislavskej Inchebe sa budete môcť prísť okrem cestovateľského rozkukávania aj zahrať, nájdete nás tam ako časť sprievodného programu 1. a 2. februára.

A už teraz si do kalendárov môžete zaznačiť februárové podujatia: 7. až 9. FestHry Trnava, 14. až 16. Dieťa a rodina v Bratislave, 22. Zimomravenie v Banskej Štiavnici a ten istý víkend aj FestHry Poprad.

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedele 26. januára a 9. februára vo večerných hodinách.

Okrem toho bude samozrejme prebiehať pravidelné hranie v Banskej Bystrici a v Bratislave v herniach pri našich predajniach.

Informácie o hraniach v našom Kalendári podujatí na stránke iHRYska.

Zapadákov 2

Zapadákov 2

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Zaujímavý herný systém. Strategické možnosti. Zábavné prestrelky plné napätia a westernovej atmosféry. Originálne herné mechanizmy a špeciálne gumičky, ktorými strieľate a ktoré majú podľa typu zbrane rôzny tvar a veľkosť.

u nás len 29,99 €
viac

Eldritch Horror

Eldritch Horror

Viac hier z kategórie: Kooperatívne hry

Zlo už netrápi len zapadnuté mestečko, ale zachvacuje celý svet a vy ako vyšetrovatelia musíte cestovať po svete, riešiť záhady, zhromažďovať stopy a ochraňovať ľudstvo pred prastarými božstvami.

u nás len 53,99 €
viac

Tzolk'in: Tribes & Prophecies (Kmeny a proroctví)

Tzolk'in: Tribes & Prophecies (Kmeny a proroctví)

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Rozšírenie výbornej hry Tzolkin: Mayský kalendář. Stanete sa vodcami konkrétnych kmeňov s rôznymi výhodami. A pribudnú aj proroctvá - kto bude pripravený, získa, nepripravení naopak stratia. 

u nás len 26,99 €
viac

Příšerky z podzemí: Temné uličky

Příšerky z podzemí: Temné uličky

Viac hier z kategórie: Strategické hry

V rozšírení hry Příšerky z podzemí nájdete okrem nových príšeriek, klietok a ich nových vylepšení, magických artefaktov či nových zákazníkov predovšetkým zlú štvrť mesta - Temné uličky. A v nich sa dejú veci a rozširujú možnosti nevídane.

u nás len 22,99 €
viac

Dědictví: Vyhazov

Dědictví: Vyhazov

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Rozšírenie hry Dědictví. Úloha ostáva rovnaká - rozflákať kopu peňazí. Avšak pridané sú možnosti. Napríklad manželka je osoba, ktorá rada pomôže, keď treba. A ešte máte aj prácu, z ktorej sa musíte dať vyhodiť. Ťažký život :)

u nás len 20,99 €
viac

Galaxy Trucker: Nové lodě

Galaxy Trucker: Nové lodě

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Nové výzvy pre všetkých milovníkov vesmírnych letov... alebo presnejšie... pokusov o vesmírne lety. Časopriestorové pole, letiaca guľa, či viaceré prepojené lodičky. Trúfnite si.

u nás len 14,99 €
viac

To je fotbal

To je fotbal

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Zaujímavá hra čo najrealistickejšie zachytávajúca futbal na hraciu plochu. Pekné a kvalitné figúrky, vlastnosti hráčov rozvíjané kartami, veľké vyhotovenie. Ak máte radi futbal, pozrite sa na ňu. Vyskúšať sa dá aj v našej herni.

u nás len 36,99 €
viac

Mage Knight Board Game: Krang Character Expansion

Mage Knight Board Game: Krang Character Expansion

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Druhé rozšírenie hry Mage Knight prináša novú postavu - tajomného a nebezpečného orčieho šamana chaosu - Kranga. Rozšírenie obsahuje všetko, čo budete potrebovať - maľovanú figúrku, štartovací balíček kariet postavy, žetóny schopností.

u nás len 19,99 €
viac