Trenčianske HRAdosti 2014 Hlavnou májovou hernou udalosťou budú Trenčianske HRAdosti v sobotu 24. mája. Mesto Trenčín a iHRYsko Vás zahrnú hrami a inými atrakciami. Nenechajte si to ujsť! Od rána do večera v priestoroch mestského úradu, synagógy a na námestí. Zároveň sa každý bude môcť hraním zapojiť do losovania o krásne hry.

Na svoje si príde aj Banská Bystrica. V nedeľu, 15. júna, od doobedia do večera pripravilo mesto Banská Bystrica a Rada študentov mesta v spolupráci s iHRYskom akciu Hravá Bystrica. Vyše 300 hier sa budete môcť zahrať na radnici a v bystrickom iHRYsku. A opäť - hraním sa dá zapojiť sa do losovania o hry.

Na MDD nás nájdete v Sade Janka Kráľa spolu s priateľmi z Vnímavých hračiek.

A pre mamičky (či oteckov, či babičky a dedov) s deťmi sme po veľkom úspechu pripravili 6. a 7. júna ukážky hier HABA. Okrem predvádzania (a budeme lepšie pripravení aj na veľa návštevníkov) a možností poprezerať si ich a zahrať sa budú aj darčeky a krásne HABA tašky pre každého, kto sa oHABAcí.

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedele 1., 15. a 29. júna v klasických večerných hodinách.

Okrem toho bude samozrejme prebiehať pravidelné hranie v Banskej Bystrici a v Bratislave v herniach pri našich predajniach. Pozývame vás najmä na pondelok v Bystrici a utorok v Bratislave. Hráči LCG hier isto nájdu spoluhráčov počas štvrtkových bratislavských herní.

Informácie o hraniach v našom Kalendári podujatí na stránke iHRYska. A fotky  z predošlého diania (a kopu iných zaujímavých informácií) nájdete na našej Facebookovej stránke.

happy iHRYsko

Koncept

Koncept

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Už viac nemusíte hovoriť, aby ste mohli komunikovať! Kombináciami ikoniek vyjadrujete stovky predmetov, zvierat, postavy vymyslené aj reálne, filmové a knižné tituly, rôzne slovné spojenia a porekadlá. Vyberte pojem a zostavte správnu kombináciu ikon tak, aby vaše indície spoluhráči správne interpretovali.

u nás len 26,99 €
viac

Dixit Odyssey

Dixit Odyssey

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Dixit Odyssey prináša nové krásne obrázky a rozširuje počet hráčov až na 12. Dá sa hrať samostatne, alebo s predošlými hrami Dixit. Hra plná fantázie. Konečne znovu na sklade! Ak nemáte žiadnu hru zo série Dixit, táto je vhodná najmä pre väčšie partie.

u nás len 24,99 €
viac

Port Royal

Port Royal

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Krásna kartová hra, víťaz autorskej súťaže v Rakúsku, vás zavedie do sveta obchodu, lodí, pirátov a peňazí. Nápaditá a pritom jednoduchá, pekne hrateľná v rôznych počtoch hráčov a rôznymi stratégiami. V profile hry je pekné minútové video, ktoré ju predstaví.

u nás len 10,99 €
viac

50 Veselých her na dětskou oslavu

50 Veselých her na dětskou oslavu

Viac hier z kategórie: Rodinné hry
Chceš poriadne osláviť svoje narodeniny a praješ si veľkú zábavnú párty? S týmito 50 hrami sa tvoji kamaráti určite nebudú nudiť! Zistite, kto je najlepší tanečník s balónmi, kto vydrží najdlhšie byť vážny, alebo sa pohrajte s nebezpečným levom.

u nás len 7,49 €
viac

Černé historky: Zlaté historky

Černé historky: Zlaté historky

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Nasadni do stroja času a vydaj sa do minulosti! V jednom okamihu sa objavíš v stredoveku, inokedy pristaneš v starovekom Ríme alebo pátraš v džungli po tajomnom zlate Inkov. Objavíš povesťami opradené poklady a zaniknuté kultúry, potiahneš s rytiermi do bitvy a stretneš sa s mocnými kráľmi.

u nás len 7,99 €
viac

Černé historky: Absurdní příběhy

Černé historky: Absurdní příběhy

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Z týchto príbehov vám budú vstávať hrôzou vlasy na hlave. Ale tiež sa pri nich zasmejete. Najpodivnejšie na tom je, že tieto historky sa skutočně odohrali! Či už sa jednalo o nehodu zavinenú hlúposťou, ľahkomyseľnosťou, zle prevedený trik alebo žalostne neúspešnú skúšku odvahy - tieto historky napísal sám život!

u nás len 7,99 €
viac

O Norikovi - gamebook

O Norikovi - gamebook

Viac hier z kategórie: Doplnky ku hrám

Gamebook – alebo knižkohra. Je to kniha, v ktorej si čitateľ sám vyberá ako sa bude príbeh rozvíjať ďalej. Z pera (sveto)známeho tvorcu hier Vláďu Chvátila - O Norikovi sa nesnaží tváriť vážne, je plný humoru a vtipných dialógov. Môžeme iba vrelo odporučiť!

u nás len 4,99 €
viac

Dice Tower Castle

Dice Tower Castle

Viac hier z kategórie: Doplnky ku hrám

Buková preglejka, srdce pre hry, laserový stroj a šikovnosť - kockami už nemusíte hádzať len tak, môžete využiť krásne veže od našich popradských kamarátov. Hrad, ale aj Steampunk či Police, poteší každého hráča.

u nás len 19,99 €
viac

Indoor Curling (Stolný curling)

Indoor Curling (Stolný curling)

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Vtipná a dobre fungujúca stolná verzia curlingu - rozložte hraciu plochu, pripravte si kamene a môžete začať hrať. Vďaka jednoduchým pravidlám zvládne hru úplne každý a deti i dospelí sa stanú v tejto hre rovnocennými súpermi.

u nás len 14,99 €
viac

Kang-a-Roo

Kang-a-Roo

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Hraním kariet chytáte rôznofarebné klokany. Ale pozor, keď klokana chytíte, neznamená to, že už je váš, pokiaľ si ho nedokážete obhájiť! Pravidlá sú jednoduché a keďže v tejto hre viac-menej nemajú dospelí vekovú výhodu,  boj o víťazstvo bude neľútostný.

u nás len 8,99 €
viac