HRAvá Bystrica 2014 Hlavnou júnovou hernou udalosťou je HRAvá Bystrica už zajtra, v nedeľu 15. júna. Mesto Banská Bystrica a iHRYsko pre Vás pripravili kopu hier a ďalších možností ako sa zabaviť. Od rána do večera v priestoroch radnice na námestí a iHRYska na Hornej Striebornej. Zároveň sa každý bude môcť hraním zapojiť do losovania o krásne hry.

V okolí Bystrice ostaneme - 5. júla sa budete môcť prísť dosýta zabaviť (a zahrať si aj spoločenské hry) na Frndžalica Fest na Králiky.

Poriadne sa už chystáme aj na letný festival Bažant Pohoda, aj tento rok sa na ňom okrem skvelej muziky budete môcť hrať vo veľkom stane plnom hier. Vďaka Pantheon Technologies, že to umožnili.

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedele 15. a 29. júna v klasických večerných hodinách.

Hrať sa dá aj počas pravidelného hrania v Banskej Bystrici a v Bratislave v herniach pri našich predajniach. Pozývame vás najmä na pondelok v Bystrici a utorok v Bratislave. Hráči LCG hier isto nájdu spoluhráčov počas štvrtkových bratislavských herní.

Informácie o hraniach v našom Kalendári podujatí na stránke iHRYska. A fotky  z predošlého diania (a kopu iných zaujímavých informácií) nájdete na našej Facebookovej stránke.

happy iHRYsko

Ticket to Ride 10th Anniversary Edition

Ticket to Ride 10th Anniversary Edition

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Luxusná edícia tejto skvelej rodinnej hry, ktorou oslavujeme jej 10. narodeniny. Na tejto verzii si vydaveteľ dal záležať - krásna nová grafika, obrovská mapa, prepracované vláčiky, obsahuje aj rozšírenia.

u nás len 59,90 €
cena v obchodoch 59,99 € / ušetríte 0,09 €

viac

Tokaido CZ

Tokaido CZ

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

u nás len 35,99 €
viac

Příšerky ze skříně

Příšerky ze skříně

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Večer vyzerá svet úplne inak. Na stenách sa objavujú tajomné tiene, pod posteľou číhajú strašidlá a príšerky... Nemôžete zaspať? Bojíte sa príšeriek? Začnite hrať a zažeňte ich späť do ich skrine! Jednoduchá kooperatívna hra pre deti od 3 rokov.

u nás len 9,99 €
viac

Hodina duchů

Hodina duchů

Viac hier z kategórie: Postrehové hry

Nová verzia hry Duch prichádza s výzvou v podobe až deviatich predmetov v piatich farbách. Na kartách sa nachádzajú až tri predmety, ktoré určujú, čo chytiť. A aby to nebolo jednoduché, pribudlo pár nových pravidiel na zamotanie hlavy.

u nás len 17,99 €
viac

1989: Úsvit svobody

1989: Úsvit svobody

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Stanete hýbateľmi udalostí roku 1989. Jeden hráč ako vodca komunistického bloku sa ho snaží udržať pokope tvrdými zákrokmi, čiastočnými ústupkami a nutnými reformami. Druhý v roli demokratov sa snaží pomocou študentských protestov a pouličných demonštrácií posilniť opozíciu proti režimu a vyvolať tak revolúciu.

u nás len 32,99 €
viac

Countdown: Special Ops

Countdown: Special Ops

Viac hier z kategórie: Kooperatívne hry

Zaujímavá kooperatívna hra v ktorej v pozícii rôznych príslušníkov jednotiek špeciálneho nasadenia riešite bojové misie. Variabilná a nie príliš komplikovaná hra je vhodná pre tých, ktorí radi spájajú taktizovanie s trochou adrenalínu. Je potrebné vedieť po anglicky.

u nás len 39,99 €
viac

CV - Co by bylo kdyby...

CV - Co by bylo kdyby...

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Vytvorte si alternatívny životopis. Pomocou kociek a schopností skôr získaných kariet bojujú hráči o záznamy do životopisov. Taktika aj náhoda, CV je veľmi príjemná hra s vtipnými ilustráciami.

u nás len 20,99 €
viac

Blue Moon Legends

Blue Moon Legends

Viac hier z kategórie: Hry pre dvoch

Kartová hra pre dvoch hráčov obsahujúca všetky rozšírenia pôvodnej edície v krásnej grafike. Ovládnite mesto, získajte si drakov a zmocnite sa trónu.

u nás len 42,99 €
viac

Chňapni čuníka

Chňapni čuníka

Viac hier z kategórie: Postrehové hry

Najnovší prírastok do rodiny hier na postreh. Hráči všetci naraz zbierajú karty prasiatok. No musia byť pozorní - zobrať smú iba v jednom detaile odlišné prasiatko od toho, ktoré majú na ruke! Dá sa hrať spolu s pejskom.

u nás len 7,99 €
viac

Chňapni pejska

Chňapni pejska

Viac hier z kategórie: Postrehové hry

Najnovší prírastok do rodiny hier na postreh. Hráči všetci naraz zbierajú karty havkáčov. No musia byť pozorní - zobrať smú iba v jednom detaile odlišného psa od toho, ktoré majú na ruke! Dá sa hrať spolu s čuníkom.

u nás len 7,99 €
viac