Bažant Pohoda 2014

Od štvrtka do nedele 10. - 13. júla nás nájdete aj na letisku. Vďaka Pantheon Technologies sme sa opäť dostali na letný festival Bažant Pohoda a pripravili pre hraniachtivých veľkú plochu plnú hier. A súťaž o hry. A novinky. A aj nejaké to testovanie prototypov. Ak sa chystáte na tento príjemný sviatok hudby a pohody, zastavte sa aj u nás.

V okolí Trenčína budeme aj 16. a 17. augusta na výstave hračiek s názvom Detský svet & Intertoys v miestnom Expo centre.

Detský svet & Intertoys Trenčín 2014

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedele 13. a 27. júla v zvyčajných večerných hodinách.

Hrať sa dá aj cez prázdniny počas pravidelného hrania v Banskej Bystrici a v Bratislave v herniach pri našich predajniach. Pozývame vás najmä na pondelok v Bystrici a utorok v Bratislave. Hráči LCG hier isto nájdu spoluhráčov počas štvrtkových bratislavských herní.

Ak máte radi Star Wars a lietanie v hre X-Wing, nenechajte si ujsť špeciálny turnaj Assault at Imdaar Alpha 2014 v bratislavskej herni v sobotu 26. júla.

Informácie o hraniach sú v Kalendári podujatí na stránke iHRYska. A fotky  z predošlého diania (a kopu iných zaujímavých informácií) nájdete na našej Facebookovej stránke. Napríklad ako sa hralo v Banskej Bystrici a v Trenčíne.

iHRYsko v Bratislave.

Ak máte minútku čas a chuť, pozrite si krátke VIDEO o iHRYsku v Bratislave. Aby ste mali predstavu, kde to je, čo to je a kto to je :) Ale vopred upozorňujeme, že návšteva u nás môže viesť k opakovanej túžbe prísť sa zahrať do herne a poprezerať poličky obchodu.

World of Tanks: Rush

World of Tanks: Rush

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Ppo úspechu známej online hry prichádza jej stolová verzia. Každý hráč sa ujme úlohy veliteľa tankovej roty. Hráči vedú svoje tanky do boja, bránia svoje základne, získávajú posily a v prípade úspechu sú odmenení ziskom medailí.

u nás len 19,99 €
viac

Game of Thrones: Westeros Intrigue

Game of Thrones: Westeros Intrigue

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Rýchla kartová hra plná intríg za sveta populárnych Hier o tróny. V sérii kôl sa hráči snažia získať pre seba miesto na Železnom tróne, a teda vládu nad celou Západozemou.

u nás len 11,99 €
viac

Dobble Kids

Dobble Kids

Viac hier z kategórie: Postrehové hry

Detská verzia najobľúbenejšej postrehovej hry Dobble, ktorá namiesto rôznych symbolov obsahuje veselé zvieratká. Obsahuje 5 minihier, dve z nich sú špeciálne navrhnuté pre túto verziu.

u nás len 10,99 €
viac

Joe´s Zoo

Joe´s Zoo

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Zvieratká sa hrajú na schovávačku, schovali sa v cudzích ohradách. Dokážete ich vylákať z ich úkrytov? Detská pamäťová hra má jednoduché pravidlá prispôsobené najmenším hráčom.

u nás len 8,99 €
viac

Leg Los!

Leg Los!

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Rýchla a vtipná párty hra, v ktorej "rozprávač" tvorí z obmedzenej ponuky predmetov obrazce podľa zadaní na kartičkách, ostatní hádajú, ktorý obrázok má na mysli. Všetko v limitovanom čase. Náš nový párty objav.

u nás len 29,99 €
viac

Enigma

Enigma

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Herný systém založený na riešení hlavolamov. Všetci hráči pracujú súčasne na rôznych zadaniach. Kto z vás má najlepšiu geometrickú predstavivosť?

u nás len 31,99 €
viac

Pán Prstenů

Pán Prstenů

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Zostavte si svoje vlastné spoločenstvo hrdinov - počas hry hráči zostavujú svoje spoločenstvá tak, aby boli počtom symbolov na kartách dostatočne silné a premohli tak vybraných nepriateľov. Príjemná kartovka za skvelú cenu.

u nás len 5,49 €
viac

Pět okurek

Pět okurek

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Jednoduchá kartová štichová hra, v ktorej sa hráči snažia nazbierať čo najmenej uhoriek. Akonáhle máte 5 a viac uhoriek, vypadávate z hry. Vašim cieľom v každom kole je nevziať si posledný štich. Niečo na uhorkovú sezónu?

u nás len 9,99 €
viac

Golden Horn

Golden Horn

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Rodinná stratégia vás zavedie do Benátok 15. storočia. Vaše lode získavajú tovar nákupom, či pirátskymi lupmi. A nezáleží len na množstve, ale aj na pestrosti toho, čo získate.

u nás len 24,99 €
viac

Heroes of Normandie - KOMPLET (základ + 4 rozšírenia)

Heroes of Normandie - KOMPLET (základ + 4 rozšírenia)

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Inšpirované hollywoodskymi vojnovými filmami a ich atmosférou - hra vás prenesie na bojové polia II. svetovej vojny. Krásne spracovanie, dobré herné fungovanie a špeciálna cena za ktorú sme pre vás komplet získali.

u nás len 85,00 €
cena v obchodoch 112,30 € / ušetríte 27,30 €


viac