Bažant Pohoda 2014

Od štvrtka do nedele 10. - 13. júla nás nájdete aj na letisku. Vďaka Pantheon Technologies sme sa opäť dostali na letný festival Bažant Pohoda a pripravili pre hraniachtivých veľkú plochu plnú hier. A súťaž o hry. A novinky. A aj nejaké to testovanie prototypov. Ak sa chystáte na tento príjemný sviatok hudby a pohody, zastavte sa aj u nás.

V okolí Trenčína budeme aj 16. a 17. augusta na výstave hračiek s názvom Detský svet & Intertoys v miestnom Expo centre.

Detský svet & Intertoys Trenčín 2014

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedele 13. a 27. júla v zvyčajných večerných hodinách.

Hrať sa dá aj cez prázdniny počas pravidelného hrania v Banskej Bystrici a v Bratislave v herniach pri našich predajniach. Pozývame vás najmä na pondelok v Bystrici a utorok v Bratislave. Hráči LCG hier isto nájdu spoluhráčov počas štvrtkových bratislavských herní.

Ak máte radi Star Wars a lietanie v hre X-Wing, nenechajte si ujsť špeciálny turnaj Assault at Imdaar Alpha 2014 v bratislavskej herni v sobotu 26. júla.

Informácie o hraniach sú v Kalendári podujatí na stránke iHRYska. A fotky  z predošlého diania (a kopu iných zaujímavých informácií) nájdete na našej Facebookovej stránke. Napríklad ako sa hralo v Banskej Bystrici a v Trenčíne.

iHRYsko v Bratislave.

Ak máte minútku čas a chuť, pozrite si krátke VIDEO o iHRYsku v Bratislave. Aby ste mali predstavu, kde to je, čo to je a kto to je :) Ale vopred upozorňujeme, že návšteva u nás môže viesť k opakovanej túžbe prísť sa zahrať do herne a poprezerať poličky obchodu.

World of Tanks: Rush

World of Tanks: Rush

Viac hier z kategórie: Kartové hry

Ppo úspechu známej online hry prichádza jej stolová verzia. Každý hráč sa ujme úlohy veliteľa tankovej roty. Hráči vedú svoje tanky do boja, bránia svoje základne, získávajú posily a v prípade úspechu sú odmenení ziskom medailí.

u nás len 19,99 €
viac

Game of Thrones: Westeros Intrigue

Game of Thrones: Westeros Intrigue

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Rýchla kartová hra plná intríg za sveta populárnych Hier o tróny. V sérii kôl sa hráči snažia získať pre seba miesto na Železnom tróne, a teda vládu nad celou Západozemou.

u nás len 11,99 €
viac

Dobble Kids

Dobble Kids

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Detská verzia najobľúbenejšej postrehovej hry Dobble, ktorá namiesto rôznych symbolov obsahuje veselé zvieratká. Obsahuje 5 minihier, dve z nich sú špeciálne navrhnuté pre túto verziu.

u nás len 10,99 €
viac

Joe´s Zoo

Joe´s Zoo

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Zvieratká sa hrajú na schovávačku, schovali sa v cudzích ohradách. Dokážete ich vylákať z ich úkrytov? Detská pamäťová hra má jednoduché pravidlá prispôsobené najmenším hráčom.

u nás len 8,99 €
viac

Leg Los!

Leg Los!

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Rýchla a vtipná párty hra, v ktorej "rozprávač" tvorí z obmedzenej ponuky predmetov obrazce podľa zadaní na kartičkách, ostatní hádajú, ktorý obrázok má na mysli. Všetko v limitovanom čase. Náš nový párty objav.

u nás len 29,99 €
viac

Enigma

Enigma

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Herný systém založený na riešení hlavolamov. Všetci hráči pracujú súčasne na rôznych zadaniach. Kto z vás má najlepšiu geometrickú predstavivosť?

u nás len 31,99 €
viac

Pán Prstenů

Pán Prstenů

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Zostavte si svoje vlastné spoločenstvo hrdinov - počas hry hráči zostavujú svoje spoločenstvá tak, aby boli počtom symbolov na kartách dostatočne silné a premohli tak vybraných nepriateľov. Príjemná kartovka za skvelú cenu.

u nás len 5,49 €
viac

Pět okurek

Pět okurek

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Jednoduchá kartová štichová hra, v ktorej sa hráči snažia nazbierať čo najmenej uhoriek. Akonáhle máte 5 a viac uhoriek, vypadávate z hry. Vašim cieľom v každom kole je nevziať si posledný štich. Niečo na uhorkovú sezónu?

u nás len 9,99 €
viac

Golden Horn

Golden Horn

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Rodinná stratégia vás zavedie do Benátok 15. storočia. Vaše lode získavajú tovar nákupom, či pirátskymi lupmi. A nezáleží len na množstve, ale aj na pestrosti toho, čo získate.

u nás len 24,99 €
viac

Heroes of Normandie - KOMPLET (základ + 4 rozšírenia)

Heroes of Normandie - KOMPLET (základ + 4 rozšírenia)

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Inšpirované hollywoodskymi vojnovými filmami a ich atmosférou - hra vás prenesie na bojové polia II. svetovej vojny. Krásne spracovanie, dobré herné fungovanie a špeciálna cena za ktorú sme pre vás komplet získali.

u nás len 112,30 €
viac