Istrocon 2014

Od dnes do nedele 19. - 21. septembra vás pozývame na Istrocon. Na tejto akcii sme už roky a opäť plánujeme priniesť kopy hier, isto aj zopár noviniek.

Ak máte radi hru Carcassonne, pozývame Vás 27.9. na otvorené majstrovstvá Slovenska v tejto hre. Okrem výborných partií môžete získať pekné ceny a ktovie, možno aj vyhrať a zúčastniť sa majstrovstiev sveta za Slovensko. Carcassonne

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedele 21.9. a 5.10. vo zvyčajných večerných hodinách.

Hrať sa dá aj počas pravidelného hrania v Banskej Bystrici a v Bratislave v herniach pri našich predajniach. Pozývame vás najmä na pondelok v Bystrici a utorok v Bratislave. Hráči LCG hier isto nájdu spoluhráčov počas štvrtkových bratislavských herní. Špeciálne pozývame nadšencov Star Wars vyskúšať si zalietať v hre X-Wing (a zapojiť sa do ligy).

Informácie o hraniach sú v Kalendári podujatí na stránke iHRYska. A fotky  z predošlého diania (a kopu iných zaujímavých informácií) nájdete na našej Facebookovej stránke.

iHRYsko v Bratislave.

Ak máte minútku čas a chuť, pozrite si krátke VIDEO o iHRYsku v Bratislave. Aby ste mali predstavu, kde to je, čo to je a kto to je :) Ale vopred upozorňujeme, že návšteva u nás môže viesť k opakovanej túžbe prísť sa zahrať do herne a poprezerať poličky obchodu.

Zeměplocha: Čarodějky

Zeměplocha: Čarodějky

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Výborne spracovaná téma Zeměplochy už po druhýkrát - kým hra Ankh-Morpork bola o taktike, stratégii a odhadovaní protihráčov, v hre Čarodějky sú veci odľahčenejšie. V roli mladých čarodejníc pobehujete či poletujete po Lancre a pomáhate kde sa dá. Prehrať môžu všetky, zvíťaziť len jedna - tá najlepšia!

u nás len 32,99 €
viac

Kairo

Kairo

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Ako obchodníci na rušnom káhirskom trhovisku stavajte svoje stánky a snažte sa obsadiť tie najvýhodnejšie pozície a prilákať čo najviac zákazníkov. Každý zákazník znamená peniaze a za peniaze je možné rozširovať stánok či zakladať ďalšie.

u nás len 29,99 €
viac

Time's Up Rodina

Time's Up Rodina

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Rodinná verzia celosvetovo úspešnej párty hry. Hráči sa rozdelia do tímov. V každom kole jeden zástupca tímu popíše za 30 sekúnd čo najviac pojmov, zvierat a povolaní z kariet. V prvom kole hráči používajú slová, v druhom iba jedno slovo a v poslednom pantomímu.

u nás len 19,99 €
viac

BANG! Kostková hra

BANG! Kostková hra

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Nový kockový Bang! zachováva jadro svojho kartového predchodcu. Aj tu nájdeme postavy šerifa a jeho pomocníkov, banditov aj odpadlíka, k nim špecifické charaktery. No dynamika hry je postavená na kockách. Vtipná a svižná verzia obľúbenej hry.

u nás len 12,99 €
viac

Kvadrilion

Kvadrilion

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Ďalší zo skvelých hlavolamov. Zo 4 štvorcov si pripravíte herný plán (rôznym spájaním štvorcov vzniká veľa možností) a vašou úlohou je umiestniť doň všetky dieliky skladačky. Variabilita, rôzne úrovne zadaní, dobré vyhotovenie. Odporúčame, aj ako darček.

u nás len 15,99 €
viac

Párty Time 18+

Párty Time 18+

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Ako už názov tejto hry napovedá, je čas na párty! Pri plnení niektorých úloh sa možno budete červenať, ale aj vďaka nim nakoniec poriadne rozbehnete zábavu. Pantomíma, modelovanie, popisovanie a fantázia - ten najlepší vyhráva. Verzia aj pre 2 hráčov proti imaginárnemu páru.

u nás len 19,99 €
viac

Coup: Noční klub

Coup: Noční klub

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Vtipná blafovacia kartová hra. Pomocou akcií jednotlivých postáv v hre sa snažíte získať peniaze, odstaviť protivníkov, či naopak blokovať ich pokusy. Postavy sú však skryté a hráči hrajú aj akcie, na ktoré nemajú nárok. Kým ich niekto nevyzve a neodhalí. 

u nás len 8,99 €
viac

Origin: Počátek lidstva

Origin: Počátek lidstva

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Z africkej kolísky ľudstva sa šírite do všetkých kútov planéty. Zdokonaľujete technológie, zvyšujete vedomosti a silu a získavate body. Hra má krásne spracovanie štylizované podľa afrického umenia, ktoré výborne dokresľuje atmosféru. Je vhodná aj pre rodiny (pravidlá nie sú príliš komplikované).

u nás len 32,99 €
viac

Istanbul

Istanbul

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Ocenená nemeckým titulom Kennerspiel des Jahres 2014 je Istanbul hra najmä pre stratégov. Presúvanie obchodníka a jeho pomocníkov, obchodovanie a získavanie vylepšení, všetko aby ste získali päť rubínov.

u nás len 32,99 €
viac

Cash'n Guns (second edition)

Cash'n Guns (second edition)

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Bláznivá mafiánska prestrelka. Hráči si delia každé kolo lup. Neboli by to však mafiáni, ak by deľba prebehla hladko. Vytasené pištole, guľky lietajúce všade naokolo, vyhrážanie sa a blafovanie, tak to robia praví gangsteri.

u nás len 29,99 €
viac