HRAVé NOVé MESTo 2014

19. októbra vás pozývame na HRAVé NOVé MESTo v dome kultúry Nové Mesto v Bratislave. Poučení nečakane veľkou návštevou v minulosti sme pripravení s kopou hier a našimi pomocníkmi, ktorí hry vysvetlia.

Scifistov isto zaujme komorná, ale skvelá akcia Kozmodróm. Radi jej program doplníme herňou plnou sci-fi a podobných hier. Príďte do Spoločenského domu Nivy v Bratislave 25. októbra aj vy.

Popradčania sú vítaní na znovuotvorení série herných večerov HROteska v popradskej kaviarni Groteska a to 26. októbra.

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedele 19.10. a 2.11. vo zvyčajných večerných hodinách.

A už teraz si môžete do kalendárov pridať Mlynskú dolinu a hranie v UNIQUE 3.11., obriu plochu s hrami v strede Bibliotéky 6.-9.11., HRAvenisko v Košiciach 22.-23.11. a v ten istý čas NextGen, kde okrem počítačovej všehochuti budú aj naše hry.

Hrať sa dá aj počas pravidelného hrania v Banskej Bystrici a v Bratislave v herniach pri našich predajniach. Pozývame vás najmä na pondelok v Bystrici a utorok v Bratislave (prísť sa dá každý deň a každý večer). Hráči LCG hier isto nájdu spoluhráčov počas štvrtkových bratislavských herní.

Informácie o hraniach sú v Kalendári podujatí na stránke iHRYska. A fotky  z predošlého diania (a kopu iných zaujímavých informácií) nájdete na našej Facebookovej stránke. A blahoželáme Matejovi Tabakovi k víťazstvu na majstrovstvách Slovenska v Carcassonne - dúfame, že nás bude reprezentovať na svetovom fóre rovnako dobre, ako doteraz.

spoločenská hra Záchranári.

V týchto novinkách video o atmosferickej kooperatívnej hre Záchranári - v roli požiarnikov zachraňujete obete z horiaceho domu a spolupracujúc hráte proti hre samotnej. Jej mechanizmus totiž vyvoláva oheň a šíri ho. Na vás je spraviť čo sa dá skôr, než sa dom zrúti. A áno, video je tak trochu... odzadu :)

Caverna - Sedláci z jeskyní

Caverna - Sedláci z jeskyní

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Caverna nadväzuje na legendárnu hru Agricola. Staňte sa hlavou trpasličej rodiny, ktorá sa usadila v menšej jaskyni. Zúrodňujte pôdu, pestujte obilie a zeleninu, chovajte zvieratá a rozširujte svoju jaskyňu o ďalšie užitočné miestnosti. Ťažte rudu a vykovajte si z nej zbrane, s ktorými môžete vyraziť na výpravy.

u nás len 49,99 €
viac

Port Royal

Port Royal

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Krásna kartová hra, víťaz autorskej súťaže v Rakúsku, vás zavedie do sveta obchodu, lodí, pirátov a peňazí. Nápaditá a pritom jednoduchá, pekne hrateľná v rôznych počtoch hráčov a rôznymi stratégiami. V profile hry je pekné minútové video, ktoré ju predstaví.

u nás len 10,99 €
viac

Colt Express

Colt Express

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Do vlaku vtrhnú po zuby ozbrojení banditi a okrádajú cestujúcich o peňaženky a šperky! Zachovajú rozvahu a udržia svoje zbrane na uzde? Podarí sa im ulúpiť týždennú výplatu pre robotníkov, prevážanú v trezoroch pozorne strážených šerifom? Skvelá akčná 3D hra plná interakcie. Videopredstavenie v profile hry.

u nás len 25,99 €
viac

Xalapa

Xalapa

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Zaujímavá hra pre fanúšikov Ubonga a hier plných geometrickej predstavivosti a logiky. Vašou úlohou je podľa zadaných kritérií porozkladať na plánik kamene tak, aby ste im vyhoveli a zároveň použili kameňov čo najmenej. A to všetko v strese... lebo čas beží a súperi pracujú! :) V profile takisto krátke video, v angličtine.

u nás len 27,99 €
viac

Speed Cups²

Speed Cups²

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Pokračovanie veľmi vydarenej a veselej postrehovky Speed Cups, ktoré môžete použiť ako samostatnú hru pre dvoch hráčov, alebo ho pripojiť k pôvodnej hre a hrať ju až v šestici! Prináša aj nové karty zadaní, v ktorých už nebudete ukladať poháriky len vedľa seba, alebo na seba.

u nás len 9,99 €
viac

Voodoo mánie

Voodoo mánie

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Rýchla postrehová hra o zbavovaní sa kariet - tie sú obojstranné a každá strana obsahuje štyri z piatich možných symbolov v štyroch farbách z piatich. Hráte kartu so symbolom, ktorý chýba na vrchnej karte v spoločnom balíku. Tento symbol však tiež musí byť v piatej, chýbajúcej farbe. Proste chaos, panika, rýchlosť a zábava.

u nás len 8,99 €
viac

Moje prvé Slovensko

Moje prvé Slovensko

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Vedomostná hra obsahuje 2000 otázok v dvoch úrovniach - je pre školákov, ale aj predškolákov. Otázky sú z piatich okruhov - Kultúra, Moja vlasť, Príroda, Rébusy a Rôzne a týkajú sa nielen Slovenska, ale vlastne celého sveta, ktorý deti každodenne obklopuje.

u nás len 23,99 €
viac

Telepatie

Telepatie

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Originálna párty hra so slovami a obrázkami. Hráči hrajú v dvojiciach, vezmú si kartu a k danému slovu alebo obrázku každý tajne napíše slová (asociácie), ktoré ho napadnú. Políčka na hernom pláne určia koľko slov musíte vymyslieť. Potom sa zapísané slová porovnajú a za každú zhodu získava tím 1 bod.

u nás len 22,99 €
viac

Carrots

Carrots

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Logická hra, v ktorej spravodlivo rozdeľujete sladkú mrkvičku medzi zajaca Jacka a jeho kamarátov. Tí sú ale roztratení po celej lúke. Musíte zabezpečiť, aby každý zajac dostal iba jednu mrkvu. To znamená, že musíte na hrací plán umiestniť priesvitné dieliky tak, aby pod každým dielikom bolo vidno práve jedného zajaca a jednu mrkvu. Hlavolam obsahuje 40 úloh v štyroch obtiažnostiach.

u nás len 9,99 €
viac

Racoon

Racoon

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Logická hra, v ktorej musíte umiestniť na vyznačenej ploche dieliky cestičky tak, aby doviedla mývala ku jahode a pritom sa vyhol číhajúcemu rysovi. Hlavolam obsahuje 40 úloh v štyroch obtiažnostiach. Patrí medzi malé cestovné hlavolamy s nanotechnológiou, ktorá zabezpečuje priľnavosť dielikov.

u nás len 9,99 €
viac