HRAtislava 2014

6. a 7. decembra vás pozývame na HRAtislavu v bratislavskej Inchebe. Vždy od 10.00 do 20.00 sa budete môcť zahrať skvelé hry z výberu viac ako 1000 druhov z celého sveta. Pomáhať s výberom (a hraním sa, pravidlami) vám bude 60 našich dobrovoľníkov v oranžových tričkách.

Oba dni bude súťaž o desiatky pekných hier, do ktorej sa zapojíte... hraním sa hier :) Ako hosť príde Matúš Kotry, slovenský autor, ktorý predstaví svoju úspešnú hru Alchymisti. Samozrejme máme pripravené aj ďalšie tohoročné novinky zo svetových veľtrhov.

Program spestria partneri s knižkami a čitárňou, umývaním zubov, rodinným fitkom, kaviarňou, v sobotu sa budete môcť odfotiť s postavami zo Star Wars. Dozviete sa o Bazáre chalaňov a možno nejakých aj stretnete. Notabene, bude možné hry si nielen zahrať, ale aj kúpiť. Tešíme sa na vás.

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedele 14.12. a 28.12. od 18.00 do 21.00.

Informácie o hraniach sú v Kalendári podujatí na stránke iHRYska. A fotky  z predošlého diania (a kopu iných zaujímavých informácií) nájdete na našej Facebookovej stránke.

Cardline: Svet zvierat

Cardline: Svet zvierat

Viac hier z kategórie: Kartové hry

Krásna spoločenská hra v darčekovom balení - tvarovanej kovovej krabičke. Jednoduché pravidlá, pekná grafika a téma ju robia skvelou pre hru detí a dospelých spoločne, ale dobre sa pri nej zabavia aj "veľkí". Je ťažší ježko alebo prepelica?!

u nás len 14,99 €
viac

Malá velká království

Malá velká království

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Fantasy strategická hra. V malej krabičke sa skrýva prekvapivo mnoho strategickej zábavy a naviac vtesnanej do veľmi priaznivého hracieho času. Na svoje si prídu skúsení hráči, no rovnako tak aj nováčikovia, pretože hra má jednoduché pravidlá.

u nás len 14,99 €
viac

Dobble Kids

Dobble Kids

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Detská verzia najobľúbenejšej postrehovej hry Dobble, ktorá namiesto rôznych symbolov obsahuje veselé zvieratká. Obsahuje 5 minihier, dve z nich sú špeciálne navrhnuté pre túto verziu.

u nás len 10,99 €
viac

Vikingové v bouři

Vikingové v bouři

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

V novom hlavolame série SMART navigujete lode z búrky otáčaním dielikov. Hľadanie správnej postupnosti otáčania poriadne potrápi hlavu.

u nás len 14,99 €
viac

Tučniaky na ľade

Tučniaky na ľade

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Hlavolam, v ktorom rozmiestňujete tučniakov na ľadových kryhách. Každá z nich je posuvná a to robí úlohy náročnejšími. V hre je 60 zadaní od najľahších po najťažšie. Veľmi pekný hlavolam u nás za výbornú cenu a v slovenskej verzii.

u nás len 16,99 €
viac

Auto Blok

Auto Blok

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Stávate sa veliteľom policajného zásahu. Vašou úlohou je skoordinovať policajné vozidlá tak, aby obkľúčili podozrivé červené auto a zabránili mu ujsť. V 60tich úlohách, od jednoduchých až po tie náročnejšie, môžu deti aj dospelí prekonávať logickú výzvu.

u nás len 14,99 €
viac

Velbloudí dostihy

Velbloudí dostihy

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Bláznivá hra, v ktorej hráči odhadujú víťazstvo v ťavých pretekoch okolo pyramídy. Čím skôr uzavriete stávky, tým viac môžete vyhrať, pravdaže, ak zvíťazí váš favorit. Ťavy však nebežia zrovna usporiadane, dokonca niekedy vylezie jedna na druhú a nechá sa niesť. Hra roku 2014 v Nemecku!

u nás len 23,99 €
viac

Alchemists

Alchemists

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

V tejto inovatívnej deduktívnej hre sa hráči v úlohe alchymistov snažia zistiť aké esencie obsahujú jednotlivé ingrediencie. Veľkou zvláštnosťou je využitie mobilnej aplikácie, ktorá pre každú hru generuje unikátnu kombináciu ingrediencií a ich esencií, čo zabezpečuje, že každá hra bude iná.

u nás len 34,99 €
viac