co sme vam na Vianoce napiekli

Doručenie balíčkov do Vianoc je možné pri objednávkach zadaných do 19.12.2014 01:00 a to ako Slovenskou poštou, tak kuriérmi DPD.

Objednávky zadané do 21.12.2014 20:00 sme schopní posielať prostredníctvom DPD ešte v pondelok 22.12. - je veľmi pravdepodobné, že kuriéri dodanie zvládnu do Vianoc, ale je to už len tak-tak. Ak je to možné, nespoliehajte sa na to. Zásielky odosielame poštou aj 22. a 23. decembra 2014, tu je ale dodanie do Vianoc nepravdepodobné.

29.12.2014 opäť posielame balíčky, doručenie do Silvestra prostredníctvom DPD by malo byť možné.

Upravili sme pre Vás aj otváracie hodiny našich obchodov v Bratislave a Banskej Bystrici.

Na stránke iHRYska sme pripravili aj pomocníka - poradcu. Ak vyberáte hru pre seba, alebo ako darček, môžete nám napísať, zatelefonovať, dokonca máme na stránke online chat. Ale nielen to. Jednoduchým zaklikaním odpovedí na pár otázok sa dostanete k nami odporúčanému výberu hier.

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedeľu 28.12. od 18.00 do 21.00.

Informácie o hraniach sú v Kalendári podujatí na stránke iHRYska. A fotky  z predošlého diania (a kopu iných zaujímavých informácií) nájdete na našej Facebookovej stránke.

Koncept

Koncept

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Už viac nemusíte hovoriť, aby ste mohli komunikovať! Kombináciami ikoniek vyjadrujete stovky predmetov, zvierat, postavy vymyslené aj reálne, filmové a knižné tituly, rôzne slovné spojenia a porekadlá. Vyberte pojem a zostavte správnu kombináciu ikon tak, aby vaše indície spoluhráči správne interpretovali.

u nás len 26,99 €
viac

Colt Express

Colt Express

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Do vlaku vtrhnú po zuby ozbrojení banditi a okrádajú cestujúcich o peňaženky a šperky! Zachovajú rozvahu a udržia svoje zbrane na uzde? Podarí sa im ulúpiť týždennú výplatu pre robotníkov, prevážanú v trezoroch pozorne strážených šerifom? Skvelá akčná 3D hra plná interakcie. Videopredstavenie v profile hry.

u nás len 25,99 €
viac

Cardline: Svet zvierat

Cardline: Svet zvierat

Viac hier z kategórie: Kartové hry

Krásna spoločenská hra v darčekovom balení - tvarovanej kovovej krabičke. Jednoduché pravidlá, pekná grafika a téma ju robia skvelou pre hru detí a dospelých spoločne, ale dobre sa pri nej zabavia aj "veľkí". Je ťažší ježko alebo prepelica?!

u nás len 14,99 €
viac

Speed Cups

Speed Cups

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Vtipná a zábavná nová postrehová hra. Podľa obrázka na vyloženej karte usporiadavate farebné plastové poháriky. A v rýchlosti treba aj postrehnúť, či ich dávať na seba alebo vedľa seba. Okrem rýchlej reakcie rozhoduje teda aj šikovnosť rúk.

u nás len 14,99 €
viac

Tučniaky na ľade

Tučniaky na ľade

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Hlavolam, v ktorom rozmiestňujete tučniakov na ľadových kryhách. Každá z nich je posuvná a to robí úlohy náročnejšími. V hre je 60 zadaní od najľahších po najťažšie. Veľmi pekný hlavolam u nás za výbornú cenu a v slovenskej verzii.

u nás len 16,99 €
viac

Star Realms

Star Realms

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Rýchla kartová vesmírna bojová hra v ktorej vytvárate svoj balíček kariet. Do hry sa zapájajú 4 rôzne frakcie - je dobré zvažovať z ktorých frakcií si budujete flotilu, keďže mnohé vlastnosti lodí sa aktivujú až keď je prítomná iná loď rovnakej frakcie. Star Realms je silne konfrontačná hra, ktorá kombinuje veľkú mieru interakcie bojových kartoviek a zábavnosť tvorby balíčka. Naviac sa vám celá hra zmestí do vrecka.

u nás len 12,99 €
viac

Dixit

Dixit

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Hľadáte jednoduchú, originálnu a pritom zábavnú a prekvapivo chytľavú hru? Vyskúšajte Dixit! Záleží na vašej fantázii, ale aj schopnosti odhadnúť ostatných. 84 krásnych kariet a milióny asociácií!

u nás len 22,99 €
viac

Deus

Deus

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Ako vodcovia starovekých civilizácií rozširujete svoje impérium. Obsadzujete nové územia, zakladáte mestá, budujete budovy, ťažíte suroviny a rozvíjate vedecké znalosti. Hra má jednoduché pravidlá, no hráčov stavia pred mnohé strategické rozhodnutia.

u nás len 41,99 €
viac

Doomtown: Reloaded

Doomtown: Reloaded

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Westernovo-hororová kartová hra. Každý hráč si vytvorí vlastný balík kariet a bojuje o nadvládu nad podivným westernovým mestom Gomorra. Súboje sa riešia vykladaním pokerových kombinací. Atmosferická hra, ktorú zahráte za pol hodinku.

u nás len 34,99 €
viac

Dead of Winter: A Crossroads Game

Dead of Winter: A Crossroads Game

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Psychologická hra o prežití v ktorej sú hráči nútení spolupracovať, aby spoločne splnili podmienky víťazstva, no zároveň každý hráč sleduje svoje vlastné tajné ciele. Hra je veľmi silne zameraná na príbeh, v ktorom musíte prežiť krutú zimu v postkatastrofickom svete. Hráči sú tak často postavení pred rozhodnutia, či uprednostnia svoje osobné ciele pred potrebami kolónie a svojej skupiny.

u nás len 58,99 €
viac