Po pár pekných tohoročných akciách (albumy si môžete pozrieť na našom "fejsbúčom profile") pokračujeme v rozbehnutom vlaku.

V Banskej Štiavnici sa budete môcť zahrať v rámci akcie Zimomravenietúto sobotu.

V pondelok 23.2. zase prepadneme vysokoškolákov v klube Unique.

25. a 26. februára je Incheba plná práce... Profesia days v rámci pestrej ponuky bude mať aj herný kút iHRYska.

Obľúbená akcia mladých Animeshow bude tento rok skôr a na novom mieste - 27. februára až 1. marca v DK Ružinov. Nás s hrami nájdete na galérii, chystáme zaujímavé novinky!

Popradčania a každý okolo, 6. - 8. marca privezieme hry k vám. FestHry Poprad naplní halu hračkami a hrami, chystáme turnaje, súťaže a veľa veľa dobrých hier.

A aj keď sa dovtedy asi ozveme znovu, aspoň zhrnutie: 7.3. je Dunajský pohár, tradičný bratislavský turnaj v hre Osadníci; 11.3. chystá špeciálnu akciu Goetheho inštitút; do Košíc prídeme v rámci podujatia Veselá planéta 20. - 22. marca; zároveň pripravujeme hranie na akcii Y-games.

Počas februára a marca budú v iHRYsku prebiehať turnaje v LCG hrách, získali sme licenciu na tzv. Store Championships. Pozrite si ich rozpis a zapojte sa, ak máte radi tento typ hier. A dobrá správa - získali sme možnosť organizovať aj Regionals, dôležité medzinárodné turnaje v zopár LCG hrách. Dáme vám vedieť kedy budú.

O slovenskom šampiónovi v hre Rummikub sa rozhodne postupne - najprv na kvalifikačných turnajoch po Slovensku vyberieme finalistov a najlepších 16 sa stretne na turnaji, ktorého víťaz dostane odmenu akej niet páru. Účasť na majstrovstvách sveta (tentokrát v Berlíne), v najluxusnejšom hoteli, so zážitkami a stretnutiami... a samozrejme svetovým turnajom. Zapojte sa do turnajov - informácie na iHRYsko.sk čoskoro - jednak je to veľmi príjemná a pekná kombinačná hra a jednak ten výlet stojí za to :)

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedeľu 22.2.  a 8.3. od 18.00 do 21.00.

Informácie o hraniach sú v Kalendári podujatí na stránke iHRYska. A fotky  z predošlého diania (a kopu iných zaujímavých informácií) nájdete na našej Facebookovej stránke.

Timeline: Hudba a film

Timeline: Hudba a film

Viac hier z kategórie: Hry na párty

 Najnovší prírastok rodiny hier Timeline - usporadúvate v nej skladby, piesne či filmy podľa času v ktorom vznikli. Jednoduchá a zábavná, v krásnej kovovej krabičke.

u nás len 14,99 €
viac

Abaku

Abaku

Viac hier z kategórie: hry pre školákov

Matematická hra, ktorú môže hrať každý, kto vie, že 1 + 1 = 2. K výhre bude nutné niečo naviac: zvoliť správnu stratégiu, preukázať dobrú predstavivosť, pamäť, schopnosť kombinovať a logicky uvažovať a tiež trocha šťastia.

u nás len 16,99 €
viac

Splendor

Splendor

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Svižná a na pravidlá jednoduchá hra o obchode s diamantami. Hráč ako renesančný obchodník nakupuje diamantové bane, ich vzácný obsah prepravuje a predáva, prípadne sa snaží získať pozornosť bohatých šľachticov. Hra vyniká krásnym a kvalitným spracovaním a napriek jednoduchým pravidlám je výborná nielen pre rodiny, ale aj pre skúsených hráčov.

u nás len 24,99 €
viac

Alchymisté

Alchymisté

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

V tejto inovatívnej deduktívnej hre sa hráči v úlohe alchymistov snažia zistiť aké esencie (alchemikálie) obsahujú jednotlivé ingrediencie. Veľkou zvláštnosťou je využitie mobilnej aplikácie, ktorá pre každú hru generuje unikátnu kombináciu ingrediencií a ich esencií, čo zabezpečuje, že každá hra bude iná. Úspešná novinka slovenského autora.

u nás len 34,99 €
viac

Samurai Spirit

Samurai Spirit

Viac hier z kategórie: Kartové hry

Vynikajúca hra kde v roli samurajov bránite dedinu pred nájazdom banditov. Musíte spolupracovať a využiť výnimočné vlastnosti samurajov. Vyvážená, zábavná, veľmi náročná (vyhrať aj pri najľahšej obtiažnosti je kumšt) a pekná hra. Všetci za jedného, jeden za všetkých! (Či to patrí niekam inam?)

u nás len 22,99 €
viac

Beasty Bar

Beasty Bar

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Zvieratá sa snažia pretlačiť do slávneho zvieracieho baru! Každé z nich svojim spôsobom, využívajúc každú šancu. Niektorým sa to podarí, iné sú vyhodené preč. Vtipná hra plná taktizovania a záškodníctva.

u nás len 14,99 €
viac

Inovace

Inovace

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Taktická civilizačná kartová hra, v ktorej hráči postupne prechádzajú históriou a jej vynálezmi, od praveku až po moderný vek. V priebehu hry sa učia jednotlivé nové schopnosti a osvojujú si nové vynálezy. Hra je výrazne interaktívna a zásadné je počas hry neustále sledovať nielen svoje karty, ale aj karty súperov.

u nás len 19,99 €
viac

Dungeon Lords - Happy Anniversary: Paladin

Dungeon Lords - Happy Anniversary: Paladin

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Špeciálna edícia obľúbenej svetoznámej hry v ktorej ako vládcovia podzemia budujete svoje dúpä plné pascí a príšer a odolávate nájazdom hrdinov. Táto najluxusnejšia edícia obsahuje všetky dostupné rozšírenia a vychytávky a to všetko v nádhernom drevenom boxe.

u nás len 111,00 €
viac