Goetheho inštitút sa teší zo svojej novorozbehanej knižnice. A okrem kníh sú v nej aj hry - preto aj oslava bude plná hrania sa. Zastavte sa tam 11. marca.

Najnovšie rozšírenie hry Pán prsteňov Cesta do roklinky bude na vyskúšanie (a pre prvých pár nadšencov aj na kúpenie) pár dní predtým, než dorazí do obchodov - 12.3. v bratislavskej herni iHRYska (večer).

Veselá planéta v Košiciach je našou každoročnou zastávkou a tešíme sa tam aj teraz - 20. až 22. marca. Pekná akcia pre rodiny s deťmi a galéria plná našich hier. Zároveň sa tam uskutoční tretí z kvalifikačných turnajov v hre Rummikub.

Hravé Nové Mesto už tretíkrát rozohrá časť Bratislavy, 29. marca poobede v Stredisku Kultúry na Vajnorskej.TableTop Day 2015

A už teraz sa pripravujte na 11. apríla! Obe herne iHRYska budú oslavovať medzinárodný deň hier. Aj v rámci celosvetovej akcie International TableTop Day - chystáme pre vás rozmanité bonusy, dražby, darčeky a súťaže. Informácie budú na iHRYsku pribúdať postupne, ale už teraz vieme, že sú na ceste k nám veľké kity zaujímavostí Wila Wheatona.

Ak si chcete zmerať sily s inými, turnajová sezóna je v plnom prúde:

Star Realms, táto svižná kartová novinka, bude mať prvý z turnajov 14.3. v Banskej Bystrici a 28.3. v Bratislave.

Store championships v hre Star Wars LCG budú 15.3. a Warhammer 40.000 Conquest 22.3.

V rámci série turnajov  v Čechách zavíta organizátor súťaže v hre Summoner Wars aj do Bratislavy, turnaj je pripravený na 4. apríla.

12. apríla budú majstrovstvá Slovenska v Agricole, chystajte si ovečky. A pripravujeme zápasy v duelovej hre Dice Masters - špeciálne turnajové karty už máme, trénujte si kocky, aby hádzali ako sa patrí.

V pondelky 16. a 30. marca zase prepadneme vysokoškolákov v klube Unique.

O slovenskom šampiónovi v hre Rummikub sa rozhodne postupne - najprv na kvalifikačných turnajoch po Slovensku vyberieme finalistov a najlepších 16 sa stretne na turnaji, ktorého víťaz dostane odmenu akej niet páru. Účasť na majstrovstvách sveta (tentokrát v Berlíne), v najluxusnejšom hoteli, so zážitkami a stretnutiami... a samozrejme svetovým turnajom. Zapojte sa do turnajov - jednak je to veľmi príjemná a pekná kombinačná hra a jednak ten výlet stojí za to :)

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedeľu 22.3. a 5.4. od 18.00 do 21.00.

Informácie o hraniach sú v Kalendári podujatí na stránke iHRYska. A fotky  z predošlého diania (a kopu iných zaujímavých informácií) nájdete na našej Facebookovej stránke.

Vydavateľstvo MINDOK odštartovalo zaujímavú akciu s názvom 100% záruka spokojnosti. iHRYsko je samozrejme partnerom akcie - pri hrách zaradených do tejto akcie a zakúpených v našej predajni máte možnosť (ak by sa vám nebodaj nehodili) ich vrátiť do 30 dní, aj keď ste ich už skúsili hrať. "Bude ma hra baviť?" či "Nebude na nás príliš zložitá?" sa už nemusíte pýtať, môžete to v bezpečí vyskúšať.

Settlers: Zrod impéria

Settlers: Zrod impéria

Viac hier z kategórie: Kartové hry

Už takto skoro po vydaní cenami ovešaná kartová civilizačná hra so zaujímavými princípmi. Hrajte za Rimanov, Egypťanov, Japoncov či Barbarov, vyskladajte tie najlepšie kombinácie kariet a zároveň si užívajte atmosféru a skvelú grafiku hry.

u nás len 33,99 €
viac

Loony Quest

Loony Quest

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Hra z dielne tvorcov Dixitu, tentokrát však oveľa uletenejšia. Kreslením na fóliu hýbete svoju postavičku rôznymi svetmi - všetko vo veľkej rýchlosti a tak, aby ste získali bonusy a vyhli sa prekážkam. Fólie sa po kresliacom pokuse prikladajú na mapu... a odhalí sa pravda o tom, akí ste šikovní.

u nás len 26,99 €
viac

Výhodný set: Vikingové v bouři + Auto Blok

Výhodný set: Vikingové v bouři + Auto Blok

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Výhodný balík dvoch hlavolamov pre milovníkov originálnych logických úloh. Vikingové v bouři - navigujte lode vikingov bezpečne cez búrlivé vlny späť do prístavov a Autoblok -  kde ako veliteľ policajného zásahu musíte skoordinovať policajné vozidlá tak, aby obkľúčili podozrivé červené auto a zabránili mu ujsť z mesta.

u nás len 42,00 €
viac

Velikonoce – sváteční dílna

Velikonoce – sváteční dílna

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Súprava na tvorbu veľkonočných dekorácií. Z pripravených tvarov zhotovených z hrubého kartónu a mnohých farebných nálepiek dokáže každé dieťa ľahko a rýchlo vytvorit výnimočné veľkonočné dekorácie podľa priložených vzorov či vlastnej fantázie!

u nás len 6,99 €
viac

World of Tanks: Druhá fronta

World of Tanks: Druhá fronta

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Prvé rozšírenie kartovej hry World of Tanks: Rush, ktorá vychádza z legendárnej online hry World of Tanks. Čakajú vás nové vzrušujúce bitky s pestrejším priebehom. Noviniek v rozšírení je však viac. V balení samozrejme nechýba ďalší bonusový tank do online hry!

u nás len 12,99 €
viac

Expedition: Northwest Passage

Expedition: Northwest Passage

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Hra inšpirovaná neúspešnou arktickou expedíciou objavujúcou námornú cestu ponad Kanadu. Ak dobre naplánujete pohyb a využijete vlastnosti ročných období... vám sa to môže podariť. Zaujímavá a atmosferická hra.

u nás len 34,99 €
viac

Gravity Maze

Gravity Maze

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Logika a predstavivosť sú potrebné na to, aby ste rozlúskli jednotlivé úlohy zo 60 zadaní hlavolamu. No a samozrejme gravitácia :) Vašou úlohou je totiž dopraviť guľôčku zo štartovacej pozície do cieľa stavbou "3D cestičky - tunela". Nápadité, výborné.

u nás len 26,99 €
viac

Star Wars X-Wing: Most Wanted Expansion Pack

Star Wars X-Wing: Most Wanted Expansion Pack

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Bandy žoldákov, zlodejov, pirátov a vesmírnych utečencov sa konečne postavili silám Impéria a Rebelov. Dlho očakávané nové lode do hry X-Wing sú v iHRYsku na sklade, všetky 4 druhy. Zostavte si novú flotilu a príďte si zalietať napríklad aj k nám do herne.

u nás len 34,99 €
viac