TableTop Day 2015

Už o chvíľku veľká sláva - 11. apríla budú obe herne iHRYska oslavovať medzinárodný deň hier. Aj v rámci celosvetovej akcie International TableTop Day sú nachystané rozmanité bonusy, dražby, darčeky a súťaže. Na samotný deň prídu aj veľké kity zaujímavostí Wila Wheatona. Zapojte sa (a zadovážte si lístok, zadarmo), tešíme sa na vás v herni v Bratislave a v Banskej Bystrici.

Ak si chcete zmerať sily s inými, turnajová sezóna pokračuje:

12. apríla budú majstrovstvá Slovenska v Agricole, chystajte si ovečky.

Prvý turnaj (s motivačnými extra bonusmi pre účastníkov) v hrách Dice Masters chystáme na sobotné doobedie 25. apríla - hra nás v iHRYsku viacerých chytila a nechce pustiť, príďte si s nami zahrať a získať nejaké nové karty.

Star Realms, táto svižná kartová novinka, bude mať druhý turnaj 2. mája v bratislavskom iHRYsku, opäť je garantovaná špeciálna karta pre každého účastníka a pekné ceny pre víťazov.

Pokračuje aj zápolenie o majstra v hre Rummikub, po skvelom turnaji v Bardejove pokračujeme v Bratislave, Banskej Bystrici a Trenčíne. Zabojujte o účasť na majstrovstvách sveta v Berlíne v najluxusnejšom hoteli, so zážitkami a stretnutiami... a samozrejme svetovým turnajom.

Na ďalšie mesiace chystáme krásne akcie napríklad aj v Trenčíne (Trenčianske HRAdosti) a v Nitre (Detský festival). A pre hráčov LCG - v iHRYsku budú viaceré medzinárodné turnaje zo série Regionals.

V pondelky 13. a 27. apríla sme opäť v klube Unique.

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedele 19.4. a 3.5. od 18.00 do 21.00.

Informácie o hraniach sú v Kalendári podujatí na stránke iHRYska. A fotky  z predošlého diania (a kopu iných zaujímavých informácií) nájdete na našej Facebookovej stránke.

V rámci osláv medzinárodného dňa hier sme spustili špeciálnu ponuku plnú darčekov. Ak si zadovážite niektorú z mnohých krásnych hier, dostanete k nej niečo navyše.

Dixit Odyssey

Dixit Odyssey

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Dixit Odyssey prináša nové krásne obrázky a rozširuje počet hráčov až na 12. Dá sa hrať samostatne, alebo s predošlými hrami Dixit. Hra plná fantázie. Konečne znovu na sklade! Ak nemáte žiadnu hru zo série Dixit, táto je vhodná najmä pre väčšie partie.

u nás len 24,99 €
viac

Patchwork

Patchwork

Viac hier z kategórie: Hry pre dvoch

Pekná hra pre dvoch, v ktorej skladáte z dielikov - zbytkov látok - krásny patchwork. Rozumné hospodárenie s gombíkmi a získavanie záplat vám pomôžu prekonať súpera. Dvojiciam hru radi odporúčame.

u nás len 11,99 €
viac

Dice Town CZ

Dice Town CZ

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Svižná a predovšetkým zábavná hra s množstvom zvratov. Atribúty pokru zamiešané do peknej hry s kocami (namiesto kariet). Vyniká veľmi pekným spracovaním a pokiaľ máte radi pokrové napätie, blafovanie a odhadovanie súperov, Dice Town si vás určite získa!

u nás len 27,99 €
viac

Euphoria CZ

Euphoria CZ

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Cesta k víťazstvu je dláždená drinou vašich robotníkov, silou kontaktov s ostatnými frakciami a tunelmi, ktoré prekopete do ostatných častí sveta. Cieľom je zaberať a ovládať územie. K tomu musíte budovať trhy, ktoré omedzia ostatných hráčov, zmenia priebeh hry a otvoria nové cesty k víťazstvu. Tiež sa môžete zamerať na získavanie artefaktov... proste kvalitne spracovaná eurohra. :)

u nás len 17,99 €
viac

Sabotér Duel

Sabotér Duel

Viac hier z kategórie: Hry pre dvoch

Nová verzia obľúbenej a výbornej kartovej hry Sabotér, určená tentokrát iba pre dvoch hráčov. Kto inému jamu kope…! Dvaja trpaslíci stoja pred ťažkým rozhodnutím: kopať jeden spoločný tunel alebo to skúsiť na vlastnú päsť? V každom prípade je treba protivníka v správny moment sabotovať.

u nás len 7,99 €
viac

Prima Ballerina

Prima Ballerina

Viac hier z kategórie: Hry pre dvoch

Jednoduchá pohybová hra pre deti, ktoré radi baletia. Hra obsahuje dva typy kartičiek - vrchnú a spodnú časť tela baleríny. Vašou úlohou je odkrývať dvojice kartičiek a fyzicky napodobovať zobrazené baletné figúry. Hráči si precvičia aj pamäť, lebo po odkrytí novej figúry musia najskôr zopakovať postupne všetky predchádzajúce.

u nás len 5,99 €
viac

Elysium

Elysium

Viac hier z kategórie: Strategické hry

V mýtickom Grécku sa stávate polobohom a snažíte sa získať slávu Olympu a stať sa legendou. V hre zbierate sety a kombinácie kariet, s ktorými získavate karty hrdinov, predmetov, schopností a bohov. Tieto karty majú veľa rôznych schopností a snažíte sa vytvoriť mocné kombinácie na získanie zlata (pomoc bohov) a víťazných bodov (sláva bohov).

u nás len 45,99 €
viac

Star Wars: Armada

Star Wars: Armada

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Massive Star Destroyers fly to battle against Rebel corvettes and frigates. Banks of turbolasers unleash torrential volleys of fire against squadrons of X-wing and TIEs. Engineering teams race to route additional power to failing shields. Laser blasts and explosions flare across the battlefield. Even a single ship can change the tide of battle.

u nás len 84,99 €
viac

Marvel Dice Masters: Uncanny X-Men Starter Pack

Marvel Dice Masters: Uncanny X-Men Starter Pack

Viac hier z kategórie: Hry pre dvoch

Zberateľská kocková hra z rady Marvel Dice Masters, ktorá využíva osvedčený systém dice-buildingu (používaním hodov kociek získavate ďalšie kocky). V tejto hre si skladáte svoje tímy z komixových hrdinov Marvel univerza ako je Wolverine, Magneto, Captain America, Iron Man, Spider Man, Kyklop alebo Quicksilver. Základna sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre hru dvoch hráčov, ale dá sa ďalej rozširovať pomocou boosterov.

u nás len 19,99 €
viac

Rumble in the House

Rumble in the House

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Spolužitie v malom dome môže byť zložité a niekedy preto nastanú problémy. A potom začne v dome poriadny rachot! Dokážete sa zbaviť ostatných členov domácnosti skôr ako sa oni zbavia vás? Očarujúco jednoduchá a rýchla hra určená na oddych. Zábava s troškou škodoradosti zaručená :)

u nás len 14,99 €
viac