Pohoda s Curaproxom

Veľmi nás potešilo, že vďaka organizátorom festivalu Bažant Pohoda a Curaproxu bude na tomto krásnom podujatí opäť aj herný stan iHRYska.

Túto sobotu 23.5. ožije hrami Trenčín na tradičných Trenčianskych HRAdostiach. Pozor na zmenu miesta - hlavná herňa nebude v synagóge ako doposiaľ (žiaľ technický stav budovy to neumožňuje), ale na gymnáziu Ľ. Štúra na ulici 1. mája. Hrať sa kopu nových hier a nechať si ich vysvetliť našimi pomocníkmi budete môcť od 10.00 do 18.00. 

Od piatočného večera do nedele (22.-24.5.) vám fantáziu povzbudí Slavcon. Na novom mieste, v DK Lúky v Bratislave Petržalke, sa budete aj môcť zahrať. Napríklad si vyskúšať kocky Dice Masters.

V stredu ráno sa otvorí terasa obrátenej pyramídy rozhlasu a v rámci Bažant Pohoda deň_FM budú aj naše hry.

Educafe je nové príjemné miesto, pozrite si ich zaujímavý program a prípadne si naplánujte oddych s hrami 28.5. večer :)

Nitra! Máme veľkú radosť, že v tomto meste môžeme participovať na podujatí 1. detského festivalu v priestoroch výstaviska Agrokomplex Nitra. Chystá sa na vás a vaše deti skvelý zážitok plný rozmanitých atrakcií. A iHRYsko vďaka štedrej podpore od Prvej stavebnej sporiteľne bude koordinovať celú halu s desiatkami stolov so stovkami hier pre deti i dospelých, magnetickými futbalmi, matematickými súťažami a hračkami partnerov, bohatou tombolou (do ktorej si účasť nekupujete peniazmi, ale hraním sa). Plánujte si výlet na 26. - 28. júna.

Ak si chcete zmerať sily, v iHRYskách organizujeme aj turnaje:

Po výbornej atmosfére doterajších turnajov (s motivačnými extra bonusmi pre účastníkov) v hrách Dice Masters chystáme na utorok 19. mája turnaj s novou sadou Justice League a ďalšie 26.5. a 13.6.- hra nás v iHRYsku viacerých chytila a nechce pustiť, príďte si s nami zahrať. Viac a čerstvých informácií o turnajoch a hraní tejto hry získate, ak sa zaregistrujete v systéme vydavateľa Wizkids a nastavíte si iHRYsko ako obľúbený obchod (ako inak :) ).

Star Realms, svižná kartovka, turnaj v Banskej Bystrici je 20. júna v bystrickom iHRYsku, opäť je garantovaná špeciálna karta pre každého účastníka a ďalšie pre víťazov.

Pokračuje aj zápolenie o majstra v hre Rummikub, posledná možnosť kvalifikácie je na Trenčianskych HRAdostiach a potom bude finále.

V iHRYsku v Bratislave sa chystajú aj vzácne licencie turnajov vydavateľa Fantasy Flight Games, takzvané Regionals. Budú v hrách Android: Netrunner (6. a 7. jún), Warhammer 40.000 Conquest (14. jún), X-Wings (21. jún) a na záver Call of Cthulhu (28. jún). A pre fanúšikov LCG hier vynikajúca správa - vďaka spolupráci s firmou Blackfire budeme organizovať aj najvyššiu možnú formu turnajov, Nationals, v hrách Android: Netrunner ,Warhammer 40.000 Conquest a X-Wings.

V KC Dunaj sa budete môcť zahrať v nedele 31.5. a 14.6. od 18.00 do 21.00.

Informácie o hraniach sú v Kalendári podujatí na stránke iHRYska. A fotky  z predošlého diania (a kopu iných zaujímavých informácií) nájdete na našej Facebookovej stránke.

Každý týždeň prebieha na iHRYsku dražba zaujímavostí a špecialitiek, ktoré sme získali kade tade. Tento týždeň pamätné mince, Ankh-Morpork v rozšírení hry Osadníci z Katanu, dve karty k hrám Star Realms a Dice Masters.

Dice Masters: Justice League Starter Pack

Dice Masters: Justice League Starter Pack

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

V tejto hre si skladáte svoje tímy z komixových hrdinov DC univerza ako je Superman, Batman, Flash a mnoho ďalších. Základna sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre hru dvoch hráčov, ale dá sa ďalej rozširovať. Tímom priraďujete kocky a zaujímavým mechanizmom ich "točíte" dookola z kôpky použitých do kôpky pripravených.

u nás len 19,99 €
viac

Pandemic: State of Emergency

Pandemic: State of Emergency

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Záchrana sveta bude trochu náročnejšia, rozšírenie hry Pandemic ponúka nové výzvy: nákaza sa šíri zo zvierat na ľudí, nepredvídateľné udalosti komplikujú vedcom život a na scéne je aj piata nákaza!

u nás len 36,99 €
viac

u nás len 0,00 €
viac

Gemblo Q

Gemblo Q

Viac hier z kategórie: Logické hry

Abstraktná stratégia zo sveta blokusovitých hier - umiestňovaním dielikov pokrývajú hráči plochu a snažia sa niele nzbaviť tých svojich, ale vyblokovať súpera, aby mu znemožnili pokladanie jeho dielikov. Zaujímavé a vďaka zrezaným rohom niektorých dielikov aj s novou dynamikou.

u nás len 24,99 €
viac

Muffinky

Muffinky

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Máte dobrý postreh? Zbierajte muffinky v rôznych farebných kombináciách! Jednoduché pravidlá a krátka doba hrania.

u nás len 9,99 €
viac

UFO Farmář

UFO Farmář

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Ko(z)mický variant hry Superfarmár, v ktorom mimozemšťania unášajú zvieratá, aby ich mohli skúmať. Pamäť, stratégia, schopnosť predvídať a trochu matematiky. Naozaj pekná hra :)

u nás len 13,99 €
viac

dk

dk

Viac hier z kategórie: Hry na párty

u nás len 10,90 €
viac

Walk the Plank!

Walk the Plank!

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Kapitán už neznesie, aký ste lenivý, hlúpy a primitívny a ešte k tomu si neviete vážiť ani rum ani lup. Tak sa rozhodol, že nepotrebuje takú neschopnú posádku a nechá si len dvoch najužitočnejších. Dokážte mu, že nie ste neschopný a pobite sa o víťazstvo. Vašou úlohou bude zhodiť ostatných hráčov z dosky, zatiaľ čo vy ostanete nažive!

u nás len 19,99 €
viac