trenčianske HRAdostiTentokrát Vás pozývame zahrať sa do Trenčína. Mesto Trenčín nás pozvalo, aby sme spoločne zorganizovali deň hier - Trenčianske HRAdosti - na ktorých 28. mája radi stretneme každého z Vás. Nájdete nás v synagóge, v mestskej veži, na námestí, v sobášnej sieni i v priestoroch mestskej rady. Na Trenčianskych HRAdostiach na Vás čaká viac ako 200 hier na hranie, od hier pre rodiny a deti, až po hry pre partie kamarátov či stratégov. Hraním sa s iHRYskom možete navyše všelico pekné vyhrať v tombole a samozrejme kúpiť si hry, ktoré sa Vám zapáčia.

Pantheon

Pantheon

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

V hre Pantheon si môžete zahrať za Grékov, Rimanov, Peržanov či Egypťanov. Je na vás, ako sa vám podarí využiť zdroje... a priazeň bohov. Pantheon je od autora hier Doba kamenná, či Sankt Petersburg.

u nás len 27,99 €
viac

Vládci podzemí (Dungeon Lords)

Vládci podzemí (Dungeon Lords)

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Opäť dostupná skvelá stratégia plná nevšednej zábavy. Hráte totiž za "zlých" - ako vládcovia podzemia chystáte pasce a príšery, aby ste zastavili skupiny hrdinov ničiace váš temný svet.

u nás len 34,99 €
viac

Don Quixote

Don Quixote

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Keď svoje panstvo buduje Don Quixote, sústredí sa najmä na veterné mlyny a rytierov. A ak aj nevyjde všetko, ako plánoval, nevadí... má svoje predstavy o svete. Pomôžete mu? Ku hre dostanete ako darček rozšírenie.

u nás len 24,99 €
viac

Jungle Jam

Jungle Jam

Viac hier z kategórie: Postrehové hry

Zachovať si prehľad nad odkrytými kartovými symbolmi vyžaduje skutočne dobrú koncentráciu. Zhrabnúť v strede stola stojaci "totem" v správnej chvíli - to chce naozaj rýchlu reakciu.

u nás len 16,90 €
viac

Žravé příšerky

Žravé příšerky

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Ktorá príšera dostane najesť a ktorá bude zjedená? Cieľom hry je aby sa príšery navzájom zjedli a vznikla z nich jedna veľká príšera. Ale pozor! Pohyb príšer nie je taký jednoduchý.

u nás len 15,99 €
viac

36 Cube

36 Cube

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Cieľom hry je umiestniť do "kockového základu" čo najviac veží. Ale nie hocijako - veže musia byť zarovnané na rovnakú úroveň a zároveň sa v jednom rade a v jednom stĺpci nesmie žiadna z farieb opakovať.

u nás len 23,99 €
viac

Chytré autíčko (Smartcar)

Chytré autíčko (Smartcar)

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Chytré autíčko je krásna hlavolamová hra pre najmenších. 48 úloh od ľahkých až po náročné, v ktorých sa skladá drevené autíčko podľa zadania. Pre najmenšie deti skladačka, pre tie väčšie výzva.

u nás len 23,99 €
viac

Chicken shuffle

Chicken shuffle

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Každé kuriatko chce sedieť na svojom vajci, ale nie je to také jednoduché, ako sa to zdá. Hra obsahuje 48 zadaní rozdelených podľa obtiažnosti.

u nás len 12,99 €
viac