Dni Vianoc v Inchebe

Po akciách celého roka po celom Slovensku nám ostali sily na posledné - v Bratislave. Nie je lepšie miesto vyskúšať mnoho rôznych hier (tento rok viac ako 400), než na HRAtislave na gymnáziu Jura Hronca na Košickej ulici. 3. a 4. decembra od 10.00 do večera sa budeme spolu hrať.

18. decembra v kultúrnom centre Dunaj v Bratislave bude už obľúbený večer plný hier.

Od 2. do 21. decembra sme súčasťou Dní Vianoc v Inchebe. Pomohli sme vytvoriť krásny priestor pre všetkých hravých, ktorí sa popri zháňaní darčekov radi zastavia a zabavia. Nájdete nás v sekcii Vianočný raj a budete sa môcť zahrať, poradiť a nakúpiť. Tešíme sa na vás.

Dědictví (Last Will)

Dědictví (Last Will)

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Príjemná strategická hra v ktorej nerobíte iné, než míňate peniaze svojho strýčka – výletmi, v reštauráciách, kupovaním budov či fariem, pomôže aj oblek šitý na mieru a osobný krajčír. Kto to dokáže najrýchlejšie, získa celé dedičstvo.

u nás len 32,99 €
viac

Timeline: Objavy

Timeline: Objavy

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Jednoduchá a zábavná hra pre tých, ktorí majú radi históriu alebo jednoducho radi objavujú svet. Bol vtákopysk objavený pred Amerikou? Alebo až medzi objavením fotosyntézy a DNA?

u nás len 14,99 €
viac

Duch!

Duch!

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Hra na postreh s veľmi jednoduchými pravidlami a peknými drevenými komponentmi. Zabaví partiu kamarátov alebo rodinu. Vhodná aj na párminútové hranie.

u nás len 10,99 €
viac

Zakázaný ostrov

Zakázaný ostrov

Viac hier z kategórie: Kooperatívne hry

u nás len 21,99 €
viac

Activity Deti

Activity Deti

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Detská verzia obľúbenej a populárnej hry ACTIVITY rozvíja fantáziu a schopnosť vyjadrovať sa už u detí v predškolskom veku.

u nás len 15,99 €
viac

My beautiful Pony

My beautiful Pony

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Rýchla postrehová hra s jednoduchými pravidlami vhodná pre najmenších (ale zabavia sa pri nej aj veľkí). Kto prvý chytí správneho dvojfarebného koníka? A kto si prvý uvedomí, že je potrebné chytiť podkovu?

u nás len 8,99 €
viac

A Game of Thrones: The Board Game (2nd edition)

A Game of Thrones: The Board Game (2nd edition)

Viac hier z kategórie: Kartové hry

A Game of Thrones je hra podľa populárnej ságy Piesne ľadu a ohňa Geroga R. Martina v ktorej sa snažíte šikovným využitím ekonomiky, vojska a diplomacie stať najväčším rodom Westerosu.

u nás len 58,99 €
viac

IQ Twist

IQ Twist

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

100 zadaní rôznej náročnosti a všetko potrebné sa zmestí do malej plastovej krabičky. IQ Twist je príjemný hlavolam vhodný na cesty, či ako darček.

u nás len 9,99 €
viac