Slavcon v Bratislave 13. - 15. apríla

Spolu s našim partnerom Pegasus Spiele sme pripravili deň hrania hier z ich dielne. Zaujímavé novinky (Mondo Sapiens, Village), ale aj osvedčené hry (Adios Amigos, Top Race, A Castle for all Seasons, Heartland,...) si príďte zahrať už zajtra 11. apríla - čakajú na Vás aj ceny, súťaže a zľavy. Hrať sa budeme v priestoroch vedľa našej kamennej predajne v Bratislave na Trenčianskej 47 od 16.00 do neskorého večera. Vstup zadarmo :). Viac informácií TU.

Slavcon je príjemná akcia pre fanúšikov fantasy, "papučové vydanie" s pohodovou atmosférou. Tento rok v Iuvente 13. až 15. apríla. Samozrejme sa budete môcť aj dosýta zahrať, budeme tam.

Pozývame Vás aj na akciu v Malackách - Prvomájové Malacky  na 1. mája budú plné atrakcií a zábavy. iHRYsko prinesie rýchle a vtipné hry pre mladých, ale aj pre rodiny.  

V kultúrnom centre Dunaj v Bratislave tradične organizujeme iHRYsko v Dunaji. Najbližšie hrania budú 15. a 29. apríla (isto si pred cestou skontrolujte aktuálnosť hrania na našej facebookovej stránke, alebo na stránkach KC Dunaj), ďalšie termíny pripravujeme . Hry sú k dispozícii od 18.00 až do noci.

Dixit Jinx

Dixit Jinx

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Nová zaujímavá verzia populárnej hry Dixit. Tentokrát má rozprávač na výber 9 abstraktných obrázkov rozložených uprostred stola. Jeden z nich sa snaží priblížiť ostatným hráčom vopred dohodnutým spôsobom (slovami, pantomímou, zvukom...).

u nás len 14,99 €
viac

Jishaku

Jishaku

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Jishaku je rýchla hra v ktorej hráči striedavo prikladajú magnetické kamienky do priehlbín. Stačí priložiť nešikovne, magnety zareagujú, pospájajú sa a hráč namiesto zbavenia sa kameňa mnohé získa. Svižná, nenáročná, pekne vyzerajúca a zábavná hra.

u nás len 13,99 €
viac

Cestujeme po hradoch a zámkoch

Cestujeme po hradoch a zámkoch

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

V hre Cestujeme po hradoch a zámkoch Slovenskej republiky môžete počas hrania objavovať zaujímavé miesta, spoznať ich históriu a dozvedieť sa rôzne povesti k nim sa viažúce.

u nás len 17,99 €
viac

Strasbourg

Strasbourg

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Hru Strasbourg odporúčame, ak hľadáte príjemnú a ľahko plynúcu stratégiu (vhodnú napríklad pre rodinu). Pravidlá sa dajú vysvetliť za 10 minút. Materiál hry je pekne spracovaný. Hlavným mechanizmom je zaujímavo fungujúca dražba.

u nás len 29,99 €
viac

Ubongo Trigo

Ubongo Trigo

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Ubongo Trigo už názvom prezrádza, čím je táto nová verzia Ubonga špecifická - dieliky sú zložené z trojuholníkov. Zároveň nové pravidlo a rovno dve plôšky na vypĺňanie naraz!

u nás len 6,99 €
viac

Tangram

Tangram

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

"Cisár naozaj po krátkom premýšľaní zostavil jeden veľký a potom i dva menšie štvorce. Neznámy dodržal sľub a zasvätil ho do tajomstva hry, ktorú dnes pozná celý svet pod menom Tangram." Ak vás zaujíma nielen záver, ale celý príbeh, pozrite si detail hry Tangram.

u nás len 3,00 €
viac

Space Empires: 4X

Space Empires: 4X

Viac hier z kategórie: Strategické hry

4 X v názve hry Space Empires jasne charakterizujú o čo pôjde: skúmať, expandovať, využívať a nemosrdne likvidovať nepriateľov. Stanete se pánom galaxie?

u nás len 69,99 €
viac

The Redhorn Gate (The Lord of the Rings: The Card Game)

The Redhorn Gate (The Lord of the Rings: The Card Game)

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Beginning the second cycle of Adventure Packs for The Lord of the Rings: The Card GameThe Redhorn Gate allows players to experience the thrills of a mountain voyage full of surprises.

u nás len 13,99 €
viac