Trenčianske HRAdosti v Trenčíne 26. mája

Hlavnou májovou hernou udalosťou budú Trenčianske HRAdosti v sobotu 26. mája. Mesto Trenčín a iHRYsko Vás zahrnú hrami a inými atrakciami. Nenechajte si to ujsť! 

Naša predajňa na Trenčianskej ulici 47 v Bratislave oslávi v nedeľu 13. mája svoj prvý rok. Tešíme sa, že sa jej aj vďaka Vám darí a chceme to s Vami osláviť - kto nás v pondelok 14. mája, alebo v utorok 15. mája navštívi, zablahoželá a popraje niečo pekné a nakúpi u nás, darček ho neminie!

V kultúrnom centre Dunaj v Bratislave tradične organizujeme iHRYsko v Dunaji. Najbližšie hrania budú 13. a 27. mája (isto si pred cestou skontrolujte aktuálnosť hrania na našej facebookovej stránke, alebo na stránkach KC Dunaj), ďalšie termíny pripravujeme . Hry sú k dispozícii od 18.00 až do noci.

Takenoko

Takenoko

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Na japonskom cisárskom dvore je vašou úlohou postarať sa o vzácny dar - pandu! Takenoko je vynikajúca rodinná hra, ktorá sa nielen dobre a príjemne hrá, ale aj nádherne vyzerá.

u nás len 32,99 €
viac

Dobble

Dobble

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Kôpka kruhových kariet s obrázkami a hneď 5 variantov pravidiel. Princíp je podobný: rýchlo zbadať rovnaké obrázky na kartách. Skoro každý, kto hru u nás vyskúšal, si ju aj odniesol so sebou.

u nás len 10,99 €
viac

Barvínek

Barvínek

Viac hier z kategórie: Postrehové hry

Na každých dvoch doštičkách je vždy dvojica rovnakých predmetov. Kto ju nájde ako prvý? A pre náročnejšie detváky obsahuje druhá strana doštičiek vždy dvojice dve.

u nás len 7,49 €
viac

Jurasik

Jurasik

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Hľadajte kosti dinosaurov na novo objavenom nálezisku. Najslávnejším paleontológom sa stane ten, kto dokáže objaviť kompletné kostry! Jurasik je príjemná kartová hra pre deti od 5 rokov.

u nás len 8,99 €
viac

Revolver

Revolver

Viac hier z kategórie: Hry pre dvoch

Revolver je kartová hra pre dvoch hráčov z prostredia Divokého západu. Hra má výborné hodnotenia a je v luxusnej kovovej krabičke - vyzerá výborne aj ako darček.

u nás len 17,99 €
viac

Stanice Paranoia (Panic Station)

Stanice Paranoia (Panic Station)

Viac hier z kategórie: Kooperatívne hry

Stanice Paranoia je hra plná komunikácie a interakcie z prostredia opustenej vesmírnej stanice. Hráči boli vyslaní zlikvidovať hniezdo nebezpečných parazitov. Krátko po príjazde je však jeden z hráčov nakazený...

u nás len 17,99 €
viac

Duchová v koupelně

Duchová v koupelně

Viac hier z kategórie: Postrehové hry

Hra na postreh s veľmi jednoduchými pravidlami a peknými drevenými komponentmi. Zabaví partiu kamarátov alebo rodinu. Vhodná aj na párminútové hranie.

u nás len 10,99 €
viac

A Game of Thrones: The Card Game (LCG)

A Game of Thrones: The Card Game (LCG)

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Pre anglicky hovoriacich fanúšikov ságy A Game of Thrones je táto hra skvelou voľbou - budete môcť prežívať dobrodružstvá kráľovstiev Westerosu.

u nás len 35,99 €
viac