preview event hry Descent

Ak máte chuť zazrieť kúsok atmosféry z nášho stanu hier na festivale Pohoda, tu je galéria.

Naše hry sú na ceste (a budete sa ich môcť zahrať) na festivaloch Verím Pane v Námestove, Campfest pri Kráľovej Lehote, YC12 v Trusalovej, či na akcii 4 živly v Banskej Štiavnici.

V kultúrnom centre Dunaj v Bratislave tradične organizujeme iHRYsko v Dunaji. Najbližšie hrania budú 15. a 29. júla (isto si pred cestou skontrolujte aktuálnosť hrania na našej facebookovej stránke, alebo na stránkach KC Dunaj), ďalšie termíny pripravujeme . Hry sú k dispozícii od 18.00 až do noci.

A skvelá správa pre herných fajnšmekrov - aj na Slovensko sa podarilo dotiahnuť "preview event" nového vydania hry Descent. Budete ju môcť obdivovať v našej predajni na Trenčianskej 47 v Bratislave v utorok 17. júla od 14.00 do 21.00. Skúšame pre Vás zariadiť aj podobnú akciu v Trnave. Ak by mal niekto záujem zorganizovať hranie v inom meste, ozvite sa nám :)

Záchranáři (Flash Point: Fire Rescue EN)

Záchranáři (Flash Point: Fire Rescue EN)

Viac hier z kategórie: Kooperatívne hry

Hra plná atmosféry - v roli požiarnikov zachraňujete obyvateľov horiaceho domu. Hráte ako tím, buď všetci vyhráte alebo... v každom prípade pozor na bleskovo sa šíriaci oheň!

u nás len 39,99 €
viac

CrossBoule: Downtown

CrossBoule: Downtown

Viac hier z kategórie: Ostatné

Špeciálna verzia bocca, prípadne petangu, obsahuje mäkké, tvarovateľné loptičky, ktoré nenarobia škodu ani v byte, či dome. Máme ich vo viacerých farbách/verziách!

u nás len 19,99 €
viac

Aargh!Tect

Aargh!Tect

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Každý tím si zvolí jedného architekta. Ten diriguje ostatných tak, aby postavili stavbu podľa plánu a to čo najrýchlejšie. Lenže pračlovečtina má iba veľmi obmedzené vyjadrovacie možnosti...

u nás len 29,99 €
viac

SmallWorld Realms

SmallWorld Realms

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Rozšírenie hry Small World okrem množstva scenárov prináša aj modálnu mapu, ktorá zabezpečí, že každá hra bude naozaj iná. Tunely, špeciálne žetóny... pre fanúšikov Small World ako stvorené.

u nás len 26,99 €
viac

Bang! - Zlatá horečka

Bang! - Zlatá horečka

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Vypukla zlatá horúčka! Najrýchlejší pištolníci môžu v hre vyryžovať kopy zlata. Kto má zlato, môže si nakúpiť užitočné vybavenie, ktoré môže pomôcť pri prestrelkách. Nové rozšírenie obľúbenej hry Bang!

u nás len 10,49 €
viac

Ve jménu krále

Ve jménu krále

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Kamelot padol! Kráľ Artuš je mŕtvy, Merlin nezvestný a pokladnica vylúpená. Zvyšní rytieri okrúhleho stola sa rozhodli bojovať o posledné vrecia zlata v hradnej pokladnici.

u nás len 10,99 €
viac

Eclipse

Eclipse

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Eclipse je strategická hra zo vzdialenej budúcnosti. Aby sa predišlo ďalším medzihviezdnym vojnám, bola založená Galaktická rada. Medzi siedmymi rasami však prebieha neustály boj o moc... a nadvládu v galaxii.

u nás len 69,99 €
viac

The Lord of the Rings: Nazgul

The Lord of the Rings: Nazgul

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

The dark lord Sauron is pleased that you have chosen to champion the true destiny of Middle-earth. Some prefer the hopeless cause of men and their miserable allies. Theirs is a fool's choice! You seek glory for Sauron, and your rewards shall be great!

u nás len 79,99 €
viac