preview event hry Descent

Ak máte chuť zazrieť kúsok atmosféry z nášho stanu hier na festivale Pohoda, tu je galéria.

Naše hry sú na ceste (a budete sa ich môcť zahrať) na festivaloch Verím Pane v Námestove, Campfest pri Kráľovej Lehote, YC12 v Trusalovej, či na akcii 4 živly v Banskej Štiavnici.

V kultúrnom centre Dunaj v Bratislave tradične organizujeme iHRYsko v Dunaji. Najbližšie hrania budú 15. a 29. júla (isto si pred cestou skontrolujte aktuálnosť hrania na našej facebookovej stránke, alebo na stránkach KC Dunaj), ďalšie termíny pripravujeme . Hry sú k dispozícii od 18.00 až do noci.

A skvelá správa pre herných fajnšmekrov - aj na Slovensko sa podarilo dotiahnuť "preview event" nového vydania hry Descent. Budete ju môcť obdivovať v našej predajni na Trenčianskej 47 v Bratislave v utorok 17. júla od 14.00 do 21.00. Skúšame pre Vás zariadiť aj podobnú akciu v Trnave. Ak by mal niekto záujem zorganizovať hranie v inom meste, ozvite sa nám :)

Záchranáři (Flash Point: Fire Rescue EN)

Záchranáři (Flash Point: Fire Rescue EN)

Hra plná atmosféry - v roli požiarnikov zachraňujete obyvateľov horiaceho domu. Hráte ako tím, buď všetci vyhráte alebo... v každom prípade pozor na bleskovo sa šíriaci oheň!

u nás len 39,99 €
viac

CrossBoule: Downtown

CrossBoule: Downtown

Špeciálna verzia bocca, prípadne petangu, obsahuje mäkké, tvarovateľné loptičky, ktoré nenarobia škodu ani v byte, či dome. Máme ich vo viacerých farbách/verziách!

u nás len 19,99 €
viac

Aargh!Tect

Aargh!Tect

Každý tím si zvolí jedného architekta. Ten diriguje ostatných tak, aby postavili stavbu podľa plánu a to čo najrýchlejšie. Lenže pračlovečtina má iba veľmi obmedzené vyjadrovacie možnosti...

u nás len 29,99 €
viac

SmallWorld Realms

SmallWorld Realms

Rozšírenie hry Small World okrem množstva scenárov prináša aj modálnu mapu, ktorá zabezpečí, že každá hra bude naozaj iná. Tunely, špeciálne žetóny... pre fanúšikov Small World ako stvorené.

u nás len 26,99 €
viac

Bang! - Zlatá horečka

Bang! - Zlatá horečka

Vypukla zlatá horúčka! Najrýchlejší pištolníci môžu v hre vyryžovať kopy zlata. Kto má zlato, môže si nakúpiť užitočné vybavenie, ktoré môže pomôcť pri prestrelkách. Nové rozšírenie obľúbenej hry Bang!

u nás len 10,49 €
viac

Ve jménu krále

Ve jménu krále

Kamelot padol! Kráľ Artuš je mŕtvy, Merlin nezvestný a pokladnica vylúpená. Zvyšní rytieri okrúhleho stola sa rozhodli bojovať o posledné vrecia zlata v hradnej pokladnici.

u nás len 10,99 €
viac

Eclipse

Eclipse

Eclipse je strategická hra zo vzdialenej budúcnosti. Aby sa predišlo ďalším medzihviezdnym vojnám, bola založená Galaktická rada. Medzi siedmymi rasami však prebieha neustály boj o moc... a nadvládu v galaxii.

u nás len 69,99 €
viac

The Lord of the Rings: Nazgul

The Lord of the Rings: Nazgul

The dark lord Sauron is pleased that you have chosen to champion the true destiny of Middle-earth. Some prefer the hopeless cause of men and their miserable allies. Theirs is a fool's choice! You seek glory for Sauron, and your rewards shall be great!

u nás len 79,99 €
viac