hravé chvíle v iHRYsku

Hravých ľudí privíta okrem iného skvelého programu aj zóna hier na akcii 4 živly v Banskej Štiavnici.

Na začiatku septembra sa s nami môžu prísť zahrať všetci nadšenci hier z Trenčína a okolia. Budeme s hrami na hranie aj na kúpenie na akcii Detský svet & Intertoys 2012 1. a 2. septembra.

V kultúrnom centre Dunaj v Bratislave tradične organizujeme iHRYsko v Dunaji. Najbližšie hrania budú 12. a 26. augusta (isto si pred cestou skontrolujte aktuálnosť hrania na našej facebookovej stránke alebo na stránkach KC Dunaj). Hry sú k dispozícii od 18.00 až do noci.

Nové pravidelné večery spoločenských hier sme pripravili v Café Stena na Trenčianskej ulici (hneď vedľa našej kamennej predajne). Prvé hrania budú 20. augusta a 3. septembra, vždy od 18.00.

V Bratislave vás pozývame zastaviť sa v zaujímavom priestore projektu Šafko na Šafárikovom námestí. Na požičanie sú tam aj naše hry, vo vybraných dňoch tam budeme aj my z iHRYska, stačí priebežne nakuknúť do programu projektu.

Ak ste niekedy boli na našej hernej akcii a páčilo sa vám, teraz máte možnosť pomôcť zorganizovať podobnú hernú akciu pre Oravu. Naši priatelia sa zapojili do projektu Zlepšime sppoločne Slovensko s akciou oHRAva. Bolo by skvelé, ak by sa takto získali zdroje. Zahlasovanie je bezplatné. A predsa má veľkú cenu.

Pán Prstenů LCG

Pán Prstenů LCG

Viac hier z kategórie: Kartové hry

Jeden alebo dvaja hráči hrajú za najmocnejších hrdinov Stredozeme v spoločnej snahe prekonať mnohé nástrahy a nepriateľov. Hra je teraz kompletne v češtine!

u nás len 32,99 €
viac

Mage Knight: stolová hra (CZ verzia)

Mage Knight: stolová hra (CZ verzia)

Viac hier z kategórie: Strategické hry

V hre Mage Knight sa stávate hrdinom, ktorý putuje krajinou, najíma armádu, zabíja monštrá, prechádza jaskyňami a robí všetko, čo k správnej fantasy atmosfére patrí.

u nás len 59,99 €
viac

Perplexus Original

Perplexus Original

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Perplexus 3D bludisko je labyrint uzavretý v plastovej guli. Vašou úlohou je otáčať, natáčať a naklápať celú guľu tak, aby ste s kovovou guličkou uzavretou vo vnútri prešli celú dráhu označenú číslami od 1 do 100. Dráha je rozdelená podľa obtiažnosti na 3 úseky: 1 - 26, 27 - 61, 62 - 100.

u nás len 24,99 €
viac

Perplexus Rookie

Perplexus Rookie

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Najjednoduchšia verzia hlavolamohračky Perplexus, avšak dokáže poriadne potrápiť nielen deti.

u nás len 19,99 €
viac

Discworld: Ankh-Morpork (Collectors Edition)

Discworld: Ankh-Morpork (Collectors Edition)

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Ankh-Morpork, mesto známe všetkým fanúšikom Terryho Pratchetta, ožíva. Hráči hrajú za rôznorodé postavičky Zeměplochy, hra je plná taktiky a zábavy. Angličtina nutnosťou.

u nás len 49,99 €
viac

Descent: Journeys in the Dark (Second Edition)

Descent: Journeys in the Dark (Second Edition)

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Hráči v hre ako fantasy hrdinovia plnia úlohy scenárov. Jeden z nich je "pánom jaskyne" a snaží sa im v tom pomocou príšer, kúziel či pascí zabrániť. Angličtina potrebná.

u nás len 74,99 €
viac

Angry Birds

Angry Birds

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Vtipná hra, v ktorej záleží na šikovnosti a môžete pri nej vyventilovať trochu stresu - naštvaní vtáci zosteľujú prasa.

u nás len 29,99 €
viac

Jenga barevná velká s kostkou

Jenga barevná velká s kostkou

Trasú sa vám ruky? Máte pevné nervy? Chcete sa príjemne a pohodovo zabaviť? Klasická hra Jenga v trochu väčšom vydaní.

u nás len 9,99 €
viac