HRAtislava 2012

HRAtislava - bude 8. a 9. decembra, tentokrát v Inchebe a s vyše 1000 hrami! Všade budú pobehovať iHRYskáči, ktorí vás hry naučia hrať a pomôžu vám vybrať si tie pravé pre vás. Hry budú pre partie kamarátov, rodiny, kolegov, deti, stratégov aj tých, ktorí si chcú proste oddýchnuť. Ak môžete, určite na tento sviatok hier zavítajte. Celá akcia je možná vďaka Prvej Stavebnej Sporiteľni a Incheba Expo Bratislava. Ďakujeme a tešíme sa. Veľmi.

V Košiciach sa môžete prísť zahrať na HRAvenisko 23. až 25. novembra na ZŠ Jenisejská. Celá škola bude plná hier a hrania sa.

Na Kozmodróm pozývame všetkých fanúšikov sci-fi. iHRYsko sa zapojí tematicky - sekciou sci-fi spoločenských hier. Akcia bude v Spoločenskom dome Nivy v Bratislave 17. novembra.

V Národnom tenisovom centre sa 24. a 25. novembra odohrá ďalší ročník akcie NextGEN EXPO. Okrem iného tam nájdete fantasy a párty hry iHRYska, na ukážku aj hry vychádzajúce z počítačových a filmových predlôh.

V Austria Center vo Viedni bude v dňoch 16. až 18. novembra krásna akcia Spielefest. Toľko hrajúcich sa ľudí a hier ste asi ešte pohromade nevideli. My tam budeme a pomôžeme, niektoré hry odtiaľ prinesieme na HRAtislavu.

V kultúrnom centre Dunaj v Bratislave tradične organizujeme iHRYsko v Dunaji. Najbližšie hrania budú 18. novembra  a 2. a 16.  decembra (isto si pred cestou skontrolujte aktuálnosť hrania na našej facebookovej stránke alebo na stránkach KC Dunaj). Hry sú k dispozícii od 18.00 až do noci.

Večery spoločenských hier v Café Stena na Trenčianskej ulici (hneď vedľa našej kamennej predajne) sa rozrastajú. Hrať sa môžete prísť 25. novembra od 18.00.

Priblížiť niekomu, ako sa žilo pred novembrom 1989 nie je ľahké. Hravým spôsobom to spravil poľský Inštitút národnej pamäte - vytvoril hru Kolejka (Čakanie v rade). Pre mladých, aby spoznali, pre starších, aby zaspomínali a boli vďační, že je inak. Od 17. novembra bude táto hra k dispozícii na iHRYsku v špeciálnej edícii a v špeciálnej cene.

Studená válka

Studená válka

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Hra je situovaná do obdobia studenej vojny medzi USA a Sovietskym zväzom. Obe krajiny sa snažia získať čo najväčší vplyv mierovou i bojovou cestou. Všetko je riadené pomocou kariet, ktoré hrajú v hre kľúčovú úlohu. Udalosti na kartách sú inšpirované skutočnou históriou.

u nás len 33,99 €
viac

Kolejka (Čakanie v rade)

Kolejka (Čakanie v rade)

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

V typicky šedo bezútešnej atmosfére hráči posielajú členov svojej rodiny postaviť sa do radu pred rôznymi obchodmi, snažiac sa čo najlepšie nakúpiť veci z nákupného zoznamu. Police obchodov sú prázdne a iba postupne sa ukáže, čo „dnes prišlo“.

u nás len 24,99 €
viac

Hra o Trůny: desková hra

Hra o Trůny: desková hra

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Hra na motívy populárnej ságy George R.R.Martina Pieseň ľadu a ohňa. Ovládni Železný trón a staň sa vládcom Západozeme! Diplomaciou, bojom, ľsťou.

u nás len 36,99 €
viac

Story Cubes MAXI

Story Cubes MAXI

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

MAXimálna zábava! Bestseller Rory Story Cubes ® je teraz k dispozícii ako MAX Edition s ešte väčšími kockami, so stranou až 3 cm!

Základom Rory's Story Cubes - Príbehov z kociek sú šesťstenné kocky, ktoré majú namiesto bodiek rôzne obrázky - každá kocka iných 6. Kociek je deväť, čo dáva 54 obrázkov a niečo málo cez 10 miliónov rôznych kombinácií. Podľa toho, čo na kockách padne, hráči rozprávajú príbehy. Drobnosť, ale plná fantázie.

u nás len 24,99 €
viac

Stavitelé

Stavitelé

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Až k nebesám! Zapojte logiku a postavte 60 veží z drevených dielikov. V jednotlivých zadaniach máte určené z ktorých dielikov sa stavba stavia a aká má byť široká a vysoká. Pozor však na to, aby ste nezadlávili svojho stavbyvedúceho a aby sa vždy mohol presunúť pred tým, ako pridáte ďalší dielik.

u nás len 23,99 €
viac

3 Náklaďáky

3 Náklaďáky

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Tri veselé kamióny majú odviezť náklad do cieľa. Úlohou je náklad správne naskladať do auta podľa zadania. Hra obsahuje knižku úloh so 48 zadaniami od najľahších po najťažšie. Hračka je z kvalitného dreva kombinovaná s plastovými doplnkami.

u nás len 19,99 €
viac

Dobble

Dobble

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Kôpka kruhových kariet s obrázkami a hneď 5 variantov pravidiel. Princíp je podobný: rýchlo zbadať rovnaké obrázky na kartách. Skoro každý, kto hru u nás vyskúšal, si ju aj odniesol so sebou.

u nás len 10,99 €
viac

Activity Original 2

Activity Original 2

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Hra ACTIVITY Original 2 obsahuje 2 640 pojmov, ktoré opisujete, kreslíte, či hráte! Dlhodobo obľúbená párty hra je skvelým darčekom a na iHRYsku za naozaj dobrú cenu.

u nás len 19,99 €
viac