HRAtislava 2012

HRAtislava bude 8. a 9. decembra, tentokrát v Inchebe a s vyše 1000 hrami! Všade budú pobehovať iHRYskáči (asi 50 nadšencov), ktorí vás hry naučia hrať a pomôžu vám vybrať si tie pravé pre vás. Hry budú pre partie kamarátov, rodiny, kolegov, deti, stratégov aj tých, ktorí si chcú proste oddýchnuť. Ak môžete, určite na tento sviatok hier zavítajte. Celá akcia je možná vďaka Prvej Stavebnej Sporiteľni a Incheba Expo Bratislava. Ďakujeme a tešíme sa. Veľmi.

Chystáme aj špeciálne sekcie pre deti, rodiny, pre fajnšmekrov obľubujúcich náročné hry. Celá jedna zóna bude venovaná indoor petangu Crossboule. Samozrejmosťou je dlhočizný pás stolov s modernými hlavolamami, či magnetické futbaly Weykick. A tie najhorúcejšie herné novinky. Príďte.

V Inchebe budeme aj nasledujúce dva víkendy so stánkom a malou herňou ako súčasť akcie Vianočný raj - tešte sa na pekný sprievodný program pre deti!

Obchodík v Banskej Bystrici bude okrem štandartných otváracích hodín otvorený aj v soboty 15. a 22. decembra, náš Juraj sa o vás postará. Detaily nájdete na našej stránke.

Obchodík v Bratislave bude otvorený v soboty 15. a 22. dlhšie než zvyčajne a navštíviť nás môžete aj 16. a 23. decembra, Dan a Lucia sa na vás tešia. Parkovanie hradíme my, navštívte nás. Presné otváracie hodiny nájdete na stránkach iHRYska.

E-shop vybavuje objednávky priebežne, čokoľvek sa deje, informujeme o priebehu objednávky - väčšinou sa nám darí odosielať balíček do jedného dňa (a potom už záleží iba na pošte, alebo kuriérovi). Naše odporúčanie však je spraviť objednávky do rána 14. decembra, ak balíček budete chcieť slovenskou poštou, alebo do rána 18. decembra pri zasielaní kuriérom.

A jeden extra tip na záver - náš spriatelený eshop Cafepoint.sk má pre vás vianočnú ponuku výbornej a kvalitnej kávy a pekné kávovary s darčekovými balíčkami. Skvelá káva k hraniu hier znie ako dobrý plán. :)

Vládce Tokia

Vládce Tokia

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Hra, v ktorej sa stávate jednou z príšer, které bojujú o nadvládu nad Tokiom. Pri hre sa tak môžete cítiť ako v japonských monsterfilmoch a tiež si riadne zaničíte! Zábavná a príjemná hra, smiech zaručený.

u nás len 27,99 €
viac

Ubongo Junior

Ubongo Junior

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Ubongo Junior je variantou obľúbenej rodinnej hry, ktorá je tentokrát určená priamo deťom. Veselé farby a roztomilé zvieratká spoľahlivo zaručia, že sa deti budú pri skladaní baviť.

u nás len 22,99 €
viac

Tzolk'in: Mayský kalendár

Tzolk'in: Mayský kalendár

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Originálny herný mechanizmus a netradičné herné komponenty, zaujímavá cudzokrajná téma a krásne grafické spracovanie - to všetko spolu je poriadne lákadlo pre každého priaznivca náročných strategických hier. iHRYsko odporúča.

u nás len 36,99 €
viac

Noe

Noe

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Rýchla hra, jednoduché pravidlá, pre deti tréning počítania a premýšľania. Pre dospelých hráčov je Noe milá, ale záškodnícka hra, plná zábavy, aj pre ľudí, ktorí bežne hry nehrajú. Hra navyše vyšla v krásnej tvarovanej kovovej krabičke, vhodnej ako darček.

u nás len 14,99 €
viac

The Hobbit Card Game

The Hobbit Card Game

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Hru Hobbit hrajú hráči v tímoch - zlo proti dobru. Pár zaujímavých drobností robí zo štichovej hry príjemnú oddychovú hru pre 2 až 5 hráčov. A cena je skvelá.

u nás len 9,99 €
viac

Záchranáři (Flash Point: Fire Rescue EN)

Záchranáři (Flash Point: Fire Rescue EN)

Viac hier z kategórie: Kooperatívne hry

Hra plná atmosféry - v roli požiarnikov zachraňujete obyvateľov horiaceho domu. Hráte ako tím, buď všetci vyhráte alebo... v každom prípade pozor na bleskovo sa šíriaci oheň!

u nás len 39,99 €
viac

Dobble

Dobble

Viac hier z kategórie: Postrehové hry

Kôpka kruhových kariet s obrázkami a hneď 5 variantov pravidiel. Princíp je podobný: rýchlo zbadať rovnaké obrázky na kartách. Skoro každý, kto hru u nás vyskúšal, si ju aj odniesol so sebou.

u nás len 10,99 €
viac

Activity Original 2

Activity Original 2

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Hra ACTIVITY Original 2 obsahuje 2 640 pojmov, ktoré opisujete, kreslíte, či hráte! Dlhodobo obľúbená párty hra je skvelým darčekom a na iHRYsku za naozaj dobrú cenu.

u nás len 19,99 €
viac

Tilt

Tilt

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Hore, doprava, dole, doľava, hore! Pri riešení zadania hlavolamu Tilt sa s kameňmi po hracom pláne poprechádzate. K splneniu jednoduchého cieľa - dostať zelený disk do otvoru uprostred hracieho plánu - vedie poriadne dlhá cesta.

u nás len 16,99 €
viac

Turnstile

Turnstile

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

V hlavolame Turnstile máte za úlohu presunúť farebné kamene do rovnako farebných rohov hracieho plánu. Lenže cesta je zatarasená hneď niekoľkými otočnými dverami. Dokážete prekľučkovať sieťov otočných dverí každou figúrkou až do správneho rohu?

u nás len 17,99 €
viac