Fest Hry 2013

Hneď na úvod už tradičná akcia v Trnave - Fest Hry 2013. Pozývame vás prísť sa zahrať 18. až 20. januára do Mestskej športovej haly Slávia. Prinesieme veľa zaujímavých hier a organizátori pripravili ďalší skvelý program.

27. januára je v KC Dunaj v Bratislave ďalší z večerov iHRYska, ak máte chuť zahrať sa v nedeľný večer, príďte. Nasledujúce termíny sú vo februári - 10. a 24.

Pravidelné hranie v Banskej Bystrici, Košiciach, Trenčíne sa pekne rozbehlo, ak máte chuť, napíšte nám a dáme vám kontakt na miestne kluby hier.

Pre Bratislavu dobrá správa - iHRYsko v januári otvára vlastnú herňu. Je v rovnakej budove ako naša predajňa a pripravujeme pre vás špeciálne zamerané akcie, ale vždy bude možné hrať sa čokoľvek budete mať chuť (hier v nej máme okolo 1000).

Prvé hrania budú 22. a 29. januára od 18.00 - viac informácií nájdete v Kalendári podujatí na stránke iHRYska.

Jerusalem

Jerusalem

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Doba križiackych výprav, Jeruzalem. Vplyvné rodiny zápasia o mocenskú prevahu v Svätom meste. Potrebné je získať kontrolu dôležitých funkcií a prevahu v rôznych častiach mesta. Špeciálna cena počas 3 dní od poslania noviniek, iba pre prvých 6 záujemcov!

u nás len 34,99 €
viac

Ubongo Junior

Ubongo Junior

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Ubongo Junior je variantou obľúbenej rodinnej hry, ktorá je tentokrát určená priamo deťom. Veselé farby a roztomilé zvieratká spoľahlivo zaručia, že sa deti budú pri skladaní baviť.

u nás len 22,99 €
viac

Dungeon Fighter (anglické vydanie)

Dungeon Fighter (anglické vydanie)

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Nebavia vás fantasy hry? Náhodné hry? Hry kde je hlavná zábava a potrebná šikovnosť a veľa šťastia? Tak Dungeon Fighter si ani nepozrite. Hru v ktorej je dôležitejšie kam kocku hodíte, než čo na nej padne.

u nás len 35,99 €
viac

3 Náklaďáky

3 Náklaďáky

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Tri veselé kamióny majú odviezť náklad do cieľa. Úlohou je náklad správne naskladať do auta podľa zadania. Hra obsahuje knižku úloh so 48 zadaniami od najľahších po najťažšie. Hračka je z kvalitného dreva kombinovaná s plastovými doplnkami.

u nás len 19,99 €
viac

Goblini s.r.o.

Goblini s.r.o.

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Vžite sa do úlohy goblinov vyrábajúcich obrie bojové roboty. Šéf goblinej továrne vyhlásil  súťaž v stavbe Hyper-super-mega robota skazy. Goblin, ktorý vyhrá sa stane novým Šéfom. Nech zvíťazí ten najprefíkanejší goblin!

u nás len 29,99 €
viac

Galaxy Trucker: Další velké rozšíření

Galaxy Trucker: Další velké rozšíření

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Ešte väčšie lode, nové súčasti - solárne panely, špeciálne moduly, zbrojnica a nové podporné tímy, ktoré ovplyvňujú hru. K tomu nové letové karty a hlavne nové nebezpečenstvo - votrelci putujúci loďou a likvidujúci čo nájdu. Jasná voľba pre fanúšikov hry Galaxy Trucker.

u nás len 29,99 €
viac

Vládci podzemí - Festival

Vládci podzemí - Festival

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Je čas osláv! Dokonca i Temný pán sa môže veseliť, pretože festival vám poskytne trochu času naviac k vyplepšeniu vášho podzemia, pristavaniu miestností, najímaniu nových príšer a nastraženiu pascí. Rozšírenie k legendárnej hre Vládci podzemí.

u nás len 29,99 €
viac

Carcassonne Big Box

Carcassonne Big Box

Viac hier z kategórie: Carcassonne

Špeciálne darčekové balenie hry Carcassonne. Okrem základnej hry sú v ňom aj najobľúbenejšie rozšírenia - Hostince a katedrály a Kupci a stavitelia - a sada siedmych úplne nových minirozšírení.

u nás len 46,99 €
viac