veľtrh Dieťa a rodina 2013

V bratislavskej Inchebe bude priestor pre dvojice, rodiny, deti. Svadobný veľtrh, ale najmä veľtrh Dieťa a rodina znamenajú veľa zaujímavých podnetov. A veľkú plochu plnú hier od iHRYska. Pripravené máme aj viaceré novinky, príďte a zahrajte sa od 8. do 10. februára.

V KC Dunaj v Bratislave sa môžete zahrať 10. a 24. februára - spolu s KC Dunaj sme pre vám pripravili väčší priestor, viac vysvetľovačov, nové hry a symbolické vstupné (ktoré nám pomôže zabezpečiť tie ostatné veci).

Košice navštívime ako súčasť podujatia Veselá planéta od 1. do 3. marca v Spoločenskom pavilóne. Vtipné, detské, rodinné aj strategickejšie - hry sa budete môcť zahrať aj si ich kúpiť.

Ak ste z Banskej Bystrice či okolia, máte možnosť dozvedať sa o malých herných akciách v skupine na Facebooku, napríklad o večernom  hraní 13. februára v Euphory BASE CAMP, či pravidelných hravých časoch v našom obchodíku na Hornej Striebornej.

V Banskej Štiavnici budeme v Kultúrnom centre 2. marca ako súčasť milej akcie Zimomravenie.

Bratislavská hernička iHRYska sa rozbehla - je v rovnakej budove ako naša predajňa, hranie je za dobrovoľné vstupné a k dispozícii je okolo 1000 hier. Najbližšie hrania sú 12., 19. a 26. februára od 18.00. Ak budete mať záujem, 12. februára vám radi ukážeme špeciálne hry pre dvojice, prinesieme aj zopár čerstvých noviniek z veľtrhu v nemeckom Norimbergu.

Obnovili sme aj hranie v Cafe Stena na Trenčianskej 47 v Bratislave (budova v ktorej je iHRYsko). Najbližšie sa budete môcť prísť zahrať 18. februára a 4. marca.

Viac informácií nájdete v Kalendári podujatí na stránke iHRYska.

Guinness World Records

Guinness World Records

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Oficiálna hra Guinessovej knihy rekordov. Vyskúšajte svoje znalosti, alebo si len tipnite, kam až siahajú hranice ľudských možností. Na iHRYsku slovenské vydanie hry.

u nás len 19,99 €
viac

Dračie srdce

Dračie srdce

Viac hier z kategórie: Hry pre dvoch

Pekná a jednoduchá hra pre dvoch. Svižný priebeh (vykladanie kariet, ktorými hráči získavajú predtým vyložené karty), zaujímavá téma, príjemná zmes náhody, taktiky a odhadovania spoluhráča.

u nás len 14,49 €
viac

Comuni

Comuni

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Ako vládca silnej komunity musíte viesť svojich ľudí tak, aby rozvíjali rôzne aspekty spoločnosti: ekonomiku, náboženstvo, kultúru a armádu. Ďalšie komunity sa však tiež prebúdzajú z dlhého spánku v temnom stredoveku a budú s vami súperiť o nadvládu v týchto oblastiach.

Špeciálna cena počas 3 dní od poslania noviniek, iba pre prvých 6 záujemcov!

u nás len 29,99 €
viac

Černé historky: Zločin a sex

Černé historky: Zločin a sex

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Zo série Čierne historky prichádza dospelácka výzva - príbehy z nebezpečného prostredia. Rozlúsknete aj tieto hádanky?

u nás len 7,99 €
viac

Game of Thrones Card Game -  HBO Edition

Game of Thrones Card Game - HBO Edition

Viac hier z kategórie: Hry pre dvoch

Špeciálna edícia hry Game of Thrones LCG pre dvoch hráčov. Je vhodná pre tých, ktorí majú radi filmovú verziu Hier o tróny a nechcú sa púšťať do zberateľskej verzie hry.

u nás len 26,99 €
viac

Ovečko: nezlob se

Ovečko: nezlob se

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Sympatická ovečková verzia klasického Človeče. Namiesto kocky točíte ruletkou a preháňate ovečky hore dole.

u nás len 10,99 €
viac

Aristoocrazy

Aristoocrazy

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Šľachtické rody získavajú vplyv a moc spájaním svojich potomkov. Ak k tomu pridáte rodovú degeneráciu, fungujúce mechanizmy hry a štýlové ilustrácie, dostanete neobyčajne vydarený mix stratégie, silnej témy a humoru.

u nás len 21,99 €
viac

7 divov sveta

7 divov sveta

Viac hier z kategórie: Kartové hry

7 divov sveta je atraktívna svojimi jednoduchými pravidlami, krátkou hernou dobou a možnosťou zapojiť do hry až 7 hráčov bez toho, aby významne narástol herný čas. Pokiaľ hľadáte peknú hru pre viac hráčov, práve ste jednu zaujímavú objavili. 

u nás len 32,99 €
viac