SlavCon 2013

Bratislavská Iuventa bude miestom každoročného príjemného stretnutia priateľov fantastiky Slavcon. Okrem zaujímavých hostí a prednášok bude súčasťou programu herňa našich hier. Príďte sa zahrať a zažiť a dozvedieť sa zaujímavé veci od 26. do 28. apríla.

V KC Dunaj v Bratislave sa môžete zahrať 7. a 21. apríla - spolu s KC Dunaj sme pre vám pripravili väčší priestor, viac vysvetľovačov, nové hry a symbolické vstupné (ktoré nám pomôže zabezpečiť tie ostatné veci). Každé hranie v KC Dunaj znamená aspoň jednu novinku :)

Ak ste z Banskej Bystrice či okolia, máte možnosť dozvedať sa o malých herných akciách v skupine na Facebooku. iHRYsko v Banskej Bystrici rozbehlo už tri pravidelné hrania za týždeň, pridajte sa. A spolu s radnicou pripravujeme deň hier aj pre toto mesto.

Bratislavská hernička iHRYska sa rozbehla - je v rovnakej budove ako naša predajňa, hranie je za dobrovoľné vstupné a k dispozícii je okolo 1000 hier. Najbližšie hrania sú 9., 16., 23. a 30. apríla od 18.00.

Majstrovstvá Slovenska v hre Agricola sú pripravené 13. apríla - súťažiacich privítame v našej herni.

Pre nadšencov LCG hier (tematické hry v ktorých postupne prichádzajú balíčky nových dobrodružstiev, postáv, výziev) fungujú pravidelné hrania vo štvrtky. Špeciálne zamerania (hrať sa však dá vždy aj čokoľvek iné) budú: Game of Thrones 11. apríla, Pán prsteňov 18. apríla, Star Wars 25. apríla a X-Wings 2. mája, všetko od 17.00 v herni iHRYska.

Hranie v Cafe Stena na Trenčianskej 47 v Bratislave (budova v ktorej je iHRYsko) bude 15. apríla podvečer.

V máji pre vás chystáme medzinárodné turnaje v hrách Dominion, Android: Netrunner, Star Wars, Call of Cthulhu a veľkú akciu pre Trenčanov a okolie - Trenčianske HRAdosti. Informácie v ďalšom novinkovom liste.

Viac informácií o prebiehajúcich akciách nájdete v Kalendári podujatí na stránke iHRYska.

Grabolo

Grabolo

Viac hier z kategórie: Postrehové hry

Kto má najrýchlejšie oči? Kto má najrýchlejšie ruky? Kto vydrží najviac? Grabolo je zábavná postrehová hra z rodiny čoraz populárnejších hier, v ktorých hrajú všetci hráči naraz a snažia sa zareagovať správne a čo najrýchlejšie - ak máte radi Dobble, skúste aj Grabolo.

u nás len 6,99 €
viac

NOX

NOX

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Rýchla kartová hra, v ktorej sa snažíte prekvapiť ostatných a zároveň si dať pozor, aby neprekvapili vás. Zlomyseľní duchovia hrajú bláznivé hry a snažia sa prekabátiť ostatných! Staňte sa jedným z nich a užite si poriadnu dávku zábavy. Škodoradosť povolená.

u nás len 8,99 €
viac

Rialto

Rialto

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Rialto je nenáročná taktická hra Stefana Felda - jedného z najuznávanejších autorov hier posledných rokov. Elegantný herný mechanizmus využívajúci karty ocenia skúsenejší aj menej skúsení hráči. Vynikajúcou vlastnosťou hry je najmä to, že všetci hráči sú neustále naplno zapojení do hry.

u nás len 26,99 €
viac

Terra Mystica

Terra Mystica

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Terra Mystica je jednou z najlepších civilizačných hier posledných rokov. Mystický svet so sebou prináša až 14 rôznych národov. V komplexnej hre s prekvapivo jednoduchými pravidlami rozvíjate svoj národ po rôznych stránkach. Odporúčame priaznivcom strategických hier!

u nás len 45,99 €
viac

Dixit 3: Journey (rozš.)

Dixit 3: Journey (rozš.)

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Dixit 3 je rozšírením základnej hry Dixit s krásnymi kartami. Toto rozšírenie je určené ako doplnok základnej sady, avšak je možné hrať hru aj bez nej - radi vám poradíme ako na to.

u nás len 15,99 €
viac

Pandemic (EN verzia)

Pandemic (EN verzia)

Viac hier z kategórie: Kooperatívne hry

Nová revidovaná anglická verzia skvelej a obľúbenej kooperatívnej hry Pandemic. České vydanie je už úplne vypredané, iHRYsko ponúka nemeckú a anglickú verziu.

u nás len 32,99 €
viac

Relic

Relic

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Relic je nová hra na hrdinov zo sveta Warhammer 4000 postavená na základoch obľúbenej a už klasickej fantasy hry Talisman. Plňte misie, likvidujte nepriateľov, získavajte odmeny a skúsenosti a ako prvý zvíťazte nad zlom! Hra je v angličtine.

u nás len 49,99 €
viac

BasketBoss

BasketBoss

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Bola založená nová basketbalová liga. V každej sezóne môže manažér tímu vylepšovať svoje mužstvo nákupom dobrých hráčov z transferového trhu. Vytvorte ten najlepší tím! Pekné spracovanie "športovej manažérskej" témy s pohodovou atmosférou.

u nás len 22,99 €
viac