Detský svet & Intertoys 2013

Už zajtra sa s nami a našimi hrami môžete stretnúť na výstave Detský svet & Intertoys v Trenčíne. Čakajú na vás hry pre deti i dospelých, zábavné hry pre partie kamarátov, strategické hry, moderné hlavolamy, súbory hier pre škôlky, školy a učiteľov. A chýbať nemôže obľúbený magnetický futbal Weykick. Ak máte cez víkend čas, nájdete nás na výstavisku EXPO CENTER Trenčín. Samozrejmosťou je partia ľudí, ktorá vás hry naučí a pomôže aj s výberom. Súčasne prebieha výstava Kôň, budete mať možnosť poobdivovať tieto krásne zvieratá.

Ak máte radi okrem našich hier aj tie počítačové, či konzoly, mangu, anime, fantasy svet, začnite sa chystať na Istrocon v Bratislave od 13. do 15. septembra. Chystáme aj v rámci sekcie iHRYska špeciálne prekvapenia!

V KC Dunaj v Bratislave sa naplno hrá aj v lete - ihrysko v Dunaji bude 25. augusta a 8. septembra - spolu s KC Dunaj pridávame nové a nové hry každýkrát.

Pravidelné hrania v našich priestoroch v Bratislave aj v Banskej Bystrici bežia naplno aj počas leta, príďte sa zahrať, vyskúšať nové hry či priateľom predstaviť svoje obľúbené.

Informácie o hraniach v našom Kalendári podujatí na stránke iHRYska.

Shop roku 2013   
  Aj tento rok vám budeme vďační za váš hlas v súťaži SHOPROKU 2013 - ak ste spokojní          
  s našimi službami, fandíte nám a hrám a chcete nám pomôcť, zahlasujte. Ďakujeme!

Zeměplocha: Ankh-Morpork

Zeměplocha: Ankh-Morpork

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

Najväčšie a najšpinavšie mesto Plochozeme sa teraz zmestí na váš stôl v podobe spoločenskej hry plnej intríg, známych postáv a ľahkého fantastična. Výborne spracovaná téma, krásna hra v českej lokalizácii!

u nás len 34,99 €
viac

Dominion - Vzdálené kraje (rozš.)

Dominion - Vzdálené kraje (rozš.)

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Šieste rozšírenie hry Dominion prináša nové druhy kombinovaných kariet reakcie, ktoré v kombinácii s peniazmi alebo víťaznými bodmi môžu poslúžiť ako veľmi silná zbraň.

u nás len 31,99 €
viac

The Extraordinaires Design Studio

The Extraordinaires Design Studio

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Vytvorte diaľkový ovládač pre piráta s hákom namiesto ruky, kuchynské náčinie pre malého šikovného lovca z pralesa, či niečo príjemné na spanie pre mladých upírov v tejto kreatívnej hre plnej dizajnovania, kreslenia, prezentovania. Tvorivosť je v nej to hlavné!

u nás len 34,99 €
viac

Magický labyrint

Magický labyrint

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Krásna detská a rodinná hra, v ktorej záleží na pamäti, taktike a aj šťastí. Zaujímavý mechanizmus bol odmenený cenami vo viacerých krajinách. Nové české vydanie naozaj odporúčame.

u nás len 25,99 €
viac

Myrmes

Myrmes

Viac hier z kategórie: Hry pre fajnšmekrov

V kráľovstve Myrmes spolu už po storočia bojujú kolónie mravcov o nadvládu nad svojimi susedmi. Aby táto vojna skončila, rada kráľovien vyhlásila posledný stret, ktorý rozhodne o tom, kto sa stane konečným víťazom.

u nás len 34,99 €
viac

Family Farm

Family Farm

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Na farme sa stále čosi deje, nielen farmár je stále v pohybe, ale aj zvierací obyvatelia vystrájajú a behajú sem a tam. Ten, kto rýchlo a správne priradí obrázky z kartičiek ku svojej farme, vyhráva. Zábavná hra precvičujúca rýchlu reakciu.

u nás len 9,99 €
viac

Club 2%

Club 2%

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

84 úloh plných výziev, ktoré rozvíjajú logiku! Dokážeš vylúštiť všetky zadania? Potom patríš k tým 2%-tám populácie, ktoré sa dokážu vysporiadať s hlavolamom Club 2%. Známa a pekne spracovaná úloha vás cez jednoduchšie zadania učí riešiť tie ťažšie.

u nás len 13,99 €
viac

Utopia - Město budoucnosti

Utopia - Město budoucnosti

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Trojrozmerný hlavolam, ktorý okrem logického myslenia rozvíja predovšetkým priestorovú predstavivosť. Vašou úlohou je správne rozostaviť všetkých šestnásť mrakodrapov.

u nás len 12,99 €
viac