Biblioteka 2013November je v znamení veľkých akcií, na ktorých nás môžete stretnúť s množstvom hier.

Ak to do Viedne nemáte ďaleko, tento víkend v nej prebieha Spielefest - ozajstný sviatok hier a hrania sa.

Biblioteka 2013Od štvrtka 14. novembra do nedele 17. novembra nás nájdete v bratislavskej Inchebe na podujatí Bibliotéka - na 150 m2 budete môcť skúšať hlavolamy a hry od výmyslu sveta. A nenechajte si ujsť turnaje, neoficiálne majstrovstvá Slovenska v hrách Ticket to Ride a Rummikub. Obe hry pravidlovo nenáročné a pekné, príďte si zasúťažiť o pekné ceny.

Kozmodrom 201316. novembra je v Bratislave Kozmodróm, miesto pre fanúšikov sci-fi. Chýbať nebudú tematicky primerané spoločenské hry.

V piatok 22. novembra a v sobotu 23. novembra sme s hrami na podujatí BITE 2013 (opäť v Inchebe v Bratislave). Zameriame sa na svižné a vtipné hry, ale nebudú chýbať ani poriadne stratégie a samozrejme tohoročné novinky.

HRAvenisko 2013Košice ožijú každoročnou krásnou akciou Hravenisko. iHRYsková výprava privezie nové aj známejšie hry pre deti, pre rodiny, pre partie priateľov. Na východe sa uvidíme 23. a 24. novembra (sobota a nedeľa).

1. decembra bude po malej odmlke ďalšie hranie v KC Dunaj. Tešíme sa na vás vo večerných hodinách.

Okrem týchto akcií bude samozrejme prebiehať pravidelné hranie v Banskej Bystrici a v Bratislave v herniach pri našich predajniach.

A na záver naša srdcová záležitosť - HRAtislava bude (vďaka opätovnej podpore Prvej Stavebnej Sporiteľne a Incheba Expo Bratislava a množstva vydavateľov hier) v bratislavskej Inchebe 14. a 15. decembra. Ešte viac hier a ešte viac pomocníkov, ktorí vám ich predstavia. Ešte viac miesta, aby ste sa všetci zmestili. Máme radosť a chystáme na vás kopu prekvapení.

Informácie o hraniach v našom Kalendári podujatí na stránke iHRYska.

Priblížiť niekomu, ako sa žilo pred novembrom 1989 nie je ľahké. Hravým spôsobom to spravil poľský Inštitút národnej pamäte - vytvoril hru Kolejka (Čakanie v rade). Pre mladých, aby spoznali, pre starších, aby zaspomínali a boli vďační, že je inak. 17. novembra bude táto hra k dispozícii na iHRYsku v špeciálnej cene.

Dixit Journey

Dixit Journey

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Plnohodnotná verzia Dixitu s plánikom, tentokrát obsahujúcim aj zrozumiteľné zhrnutie bodovania. Kartičky s obrázkami z rozšírenia Dixit 3. Skvelé darčekové balenie hry Dixit.

u nás len 22,99 €
viac

Pick-a-Polar Bear (Schmatni maca)

Pick-a-Polar Bear (Schmatni maca)

Viac hier z kategórie: Postrehové hry

Najnovší prírastok do rodiny hier na postreh. Hráči všetci naraz zbierajú karty ľadových medveďov. No musia byť pozorní - zobrať smú iba v jednom detaile odlišného maca od toho, ktorého majú na ruke! V hre je rovno pridané aj malé vtipné rozšírenie.

u nás len 9,99 €
viac

Seven Swords

Seven Swords

Viac hier z kategórie: Hry pre dvoch

Hra inšpirovaná starým japonským filmom Sedem samurajov, predchodcu westernu Sedem statočných. Jeden hráč ovláda hŕstku siedmich samurajov, druhý presilu banditov. 

u nás len 29,99 €
viac

Tučňáci na ledu

Tučňáci na ledu

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Hlavolam, v ktorom rozmiestňujete tučniakov na ľadových kryhách. Každá z nich je posuvná a robí to úlohy náročnejšími. V hre je 60 zadaní od najľahších po najťažšie. Veľmi pekný hlavolam u nás za výbornú cenu.

u nás len 16,99 €
viac

Panika v Zoo

Panika v Zoo

Viac hier z kategórie: Hry pre deti

Hra pre deti od 4 rokov - zvieratká v ZOO sa zatúlali do nesprávnych klietok a vy ich musíte čím skôr "upratať". Jednoduché pravidlá dostupné deťom zároveň dávajú dostatok priestoru pre rozhodnutia.

u nás len 12,99 €
viac

Inkognito

Inkognito

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Pozorujte hru spoluhráčov a odhaľte, kto z nich je na vašej strane. Spolu s ním sa zapojte do karnevalového víru Benátok a splňte misiu skôr ako iné tímy.

u nás len 26,99 €
viac

Strašidláci

Strašidláci

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Strašidelná kartová hra v ktorej vyháňate strašidlá inými, ešte hrôzostrašnejšími. Kto prehrá musí vydať hrôzyplný zvuk.

u nás len 13,99 €
viac

Qwixx

Qwixx

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Rýchla a jednoduchá kocková hra - pravidlá zvládnete za dve minúty, zmestí sa aj na cesty a zabaví vás veľakrát.

u nás len 6,99 €
viac