Istrocon 2013

Už od dnes, 13. septembra, sa môžete prísť dosýta zahrať na akcii Istrocon 2013 v bratislavskom Istropolise. Hrám patrí celé krídlo poschodia a pripravili sme zopár jedinečných prekvapení!

Jedným z nich je ukážka chystanej hry The Witches, druhej zo série hier o svete Zeměplocha Terryho Pratcheta. Ak sa nedostanete na Istrocon, hru si môžete prísť pozrieť do našej herne počas nasledujúceho týždňa. Okrem nej tam bude na hranie a vyskúšanie aj zopár kusov už vydanej veľmi vydarenej rodinnej hry Ankh-Morpork, prvej zo série Zeměplocha.

Hra Carcassonne sa už roky teší nielen obľube a rozšírenosti, ale sú v nej organizované aj majstrovstvá sveta. Slovenskí šampióni sa na nich nestratili, sme na svete treťou najúspešnejšou krajinou (po Nemecku a Česku). Pozývame vás zmerať si sily a stráviť príjemný deň plný hrania sa na majstrovstvách Slovenska - víťaz nás bude reprezentovať na svetovom fóre. Príďte 28. septembra do herne iHRYska. Viac sa dozviete TU.

29. septembra vás pozývame zahrať sa v Poprade - HrOteska bude od tretej poobede do večera v kaviarni Groteska a naši priatelia prinesú kopu fajn hier.

V KC Dunaj v Bratislave sa hrá nedážď i dážď - ihrysko v Dunaji bude 22. septembra a 6. októbra - spolu s KC Dunaj pridávame nové a nové hry každýkrát.

Pravidelné hrania v našich priestoroch v Bratislave aj v Banskej Bystrici bežia naplno aj počas leta, príďte sa zahrať, vyskúšať nové hry či priateľom predstaviť svoje obľúbené.

Informácie o hraniach v našom Kalendári podujatí na stránke iHRYska.

Shop roku 2013   
  Aj tento rok vám budeme vďační za váš hlas v súťaži SHOPROKU 2013 - ak ste spokojní          
  s našimi službami, fandíte nám a hrám a chcete nám pomôcť, zahlasujte. Ďakujeme!

Milostný dopis

Milostný dopis

Viac hier z kategórie: Hry na párty

Hra, ktorá odpovedá na otázku, či je možné navrhnúť skvelú hru iba so šestnástimi kartami. A tá odpoveď znie: "Jednoznačne áno!". Za skvelú cenu vám túto sympatickú krabičku naozaj odporúčame.

u nás len 4,99 €
viac

Věž Čarodějnic

Věž Čarodějnic

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Krásne spracovaná jednoduchá detská hra o pretekoch na metlách. Trochu pamätania si a trochu šťastia. Pekný darček pre deti.

u nás len 19,99 €
viac

Angry Birds: Útok (SMART)

Angry Birds: Útok (SMART)

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

V tejto logickej hre musia "nahnevaní vtáci" skákať na prasatá tak, aby všetky prasatá zmizli. Klasický a obľúbený mechanizmus posúvania dielikov je spracovaný novým zaujímavým spôsobom.

u nás len 13,99 €
viac

Angry Birds: Staveniště (SMART)

Angry Birds: Staveniště (SMART)

Viac hier z kategórie: Hlavolamy

Postavte pevnosť pre prasatá a dobyte svet! Logická hra založená na princípoch obľúbených hier z rady SMART games poriadne potrápi váš mozog.

u nás len 13,99 €
viac

Trio

Trio

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Okolo plôšky s figúrkami rozložené karty. Kto prvý zbadá, ako presunom jedinej figúrky dosiahnuť rozostavenie na karte?! Zábavná a napínavá a zároveň výzva pre predstavivosť a premýšľanie. Odporúčame rodinám aj partiám kamarátov.

u nás len 10,99 €
viac

Unikát

Unikát

Viac hier z kategórie: Rodinné hry

Hra rozvíjajúca schopnosť koncentrácie, strategické rozmýšľanie a rýchlu reakciu. Ako vyložiť kartičku tak, aby sa od susednej líšila iba v jednom zo znakov?

u nás len 10,99 €
viac

Civilization: Wisdome and Warfare (exp.)

Civilization: Wisdome and Warfare (exp.)

Viac hier z kategórie: Strategické hry

Druhé veľké rozšírenie hry Sid Meier’s Civilization: The Board Game. Nové národy, nové bojové karty, systém sociálnych politík... Rozšírenie je v anglickom jazyku.

u nás len 33,99 €
viac

Battlestar Galactica - Daybreak Expansion

Battlestar Galactica - Daybreak Expansion

Viac hier z kategórie: Kooperatívne hry

Množstvo nových možností, postáv, kariet a figúrok, alternatívny variant hrania - to všetko v už treťom rozšírení hry Battlestar Galactica. Rozšírenie je v anglickom jazyku.

u nás len 44,99 €
viac