Dixit Jinx
Nová zaujímavá verzia populárnej hry Dixit. Tentokrát má rozprávač na výber 9 abstraktných obrázkov rozložených uprostred stola. Jeden z nich sa snaží priblížiť ostatným hráčom vopred dohodnutým spôsobom (slovami, pantomímou, zvukom...). Opäť je dôležité, aby niekto obrázok správne identifikoval, inak stratí niekterú skôr získanú kartu. Tipovanie je tentokrát postupné a verejné. Ak je tip hráčov nesprávny, prichádzajú o karty, ktoré získa rozprávač. Hra má opäť (ako pri ostatných hrách Dixit) jednoduché pravidlá. Kartičky majú obrázky na oboch stranách, takže máte k dispozícii spolu 142 rôznych obrázkov. Ak sa vám páčila akákoľvek verzia hry Dixit, táto najnovšia môže byť príjemnou obmenou!
Jazyk hry:
nezávislý
14,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Nová zaujímavá verzia populárnej hry Dixit. Tentokrát má rozprávač na výber 9 abstraktných obrázkov rozložených uprostred stola. Jeden z nich sa snaží priblížiť ostatným hráčom vopred dohodnutým spôsobom (slovami, pantomímou, zvukom...). Opäť je dôležité, aby niekto obrázok správne identifikoval, inak stratí niekterú skôr získanú kartu. Tipovanie je tentokrát postupné a verejné. Ak je tip hráčov nesprávny, prichádzajú o karty, ktoré získa rozprávač.

Hra má opäť (ako pri ostatných hrách Dixit) jednoduché pravidlá. Kartičky majú obrázky na oboch stranách, takže máte k dispozícii spolu 142 rôznych obrázkov. Ak sa vám páčila akákoľvek verzia hry Dixit, táto najnovšia môže byť príjemnou obmenou!

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2012
Hodnotenie hry
tratata
13.7.2013
..necakajte DIXIT ako ho poznate, pustite fantaziu na špacir a o zabavu mate postarane 8) ..pravidla stiahnete tu: http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/dixit-jinx-2673/k-stazeni/pravidla-3958/
1 Hodnotenie
Podobné hry
8+
20’
3-8
en
Dlhodobo nedostupné
21,99 €
Dlhodobo nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje