Dobráčka - hráčskejší veľkáči (druhý stupeň a stredoškoláci)
Dobráčka - hráčskejší veľkáči je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre staršie decká a rodiny, hry v ňom sú pre tých, ktorí majú trochu skúseností a chcú si užiť zábavu aj s trochou taktizovania a premýšľania. Ako uloviť rozprávkové bytosti do svojej perníkovej chalúpky v Gingerbread House, epická bitka plná neobvyklých spojenectiev v Hustá mela a škodenie si navzájom pri budovaní Metro, to všetko za 34,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 87 eur). Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto. Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2023.Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom. Akcia beží od 19.11. do 30.11., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.
Jazyk hry:
nezávislý
34,99 €
Očakávame
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dobráčka - hráčskejší veľkáči je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre staršie decká a rodiny, hry v ňom sú pre tých, ktorí majú trochu skúseností a chcú si užiť zábavu aj s trochou taktizovania a premýšľania.

Ako uloviť rozprávkové bytosti do svojej perníkovej chalúpky v Gingerbread House, epická bitka plná neobvyklých spojenectiev v Hustá mela a škodenie si navzájom pri budovaní Metro, to všetko za 34,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 87 eur).

Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto.

Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2023.
Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom.

Akcia beží od 19.11. do 30.11., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.

Obsah hry:

Špeciálny balík hier obsahuje:

Gingerbread House
Hustá Mela
Metro (od Queen Games)

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Herné rozšírenia
Gingerbread House
Skladom, odosielame ihneď
29,99 €
Hustá mela
Skladom, odosielame ihneď
29,99 €
Metro
Skladom, odosielame ihneď
26,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje