Dobráčka - oddychoví veľkáči (druhý stupeň a stredoškoláci)
Dobráčka - oddychoví veľkáči je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre staršie decká a rodiny, hry v ňom sú pravidlovo nenáročné, na pohodový čas. Asociačná vzťahová hra Život na dlani, zábavná offline internetová Play! Gold, vedomostná a trochu aj párty farebná Colour Brain a tetrisová Druhá šance, to všetko za 29,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 86 eur). Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto. Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2023.Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom. Akcia beží od 19.11. do 30.11., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
Očakávame
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dobráčka - oddychoví veľkáči je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre staršie decká a rodiny, hry v ňom sú pravidlovo nenáročné, na pohodový čas.

Asociačná vzťahová hra Život na dlani, zábavná offline internetová Play! Gold, vedomostná a trochu aj párty farebná Colour Brain a tetrisová Druhá šance, to všetko za 29,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 86 eur).

Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto.

Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2023.
Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom.

Akcia beží od 19.11. do 30.11., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.

Obsah hry:

Špeciálny balík hier obsahuje:

Život na dlani
Play Gold
Druhá šance
Colour Brain

Parametre:
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Herné rozšírenia
Život na dlani
Skladom, odosielame ihneď
28,99 €
Play! Gold
Skladom, odosielame ihneď
21,99 €
Colour Brain
Skladom, odosielame ihneď
22,99 €
Druhá Šance
Objednáme pre Vás
11,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje