Dobráčka - pre hráčskejší prvý stupeň
Dobráčka - pre hráčskejší prvý stupeň je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre deti prvého stupňa škôl (úplne najviac sa hodí tretiakov či štvrtákov, ktorí majú radi hry, ale skúsenejší prvostupniari by to mali zvládať všetci a hry z nej neurazia ani väčších hráčov až po dospelákov). Taktická budovacia hra Dream Home (pár kartičiek má anglický text), postrehový Tip Tap s viacerými obtiažnosťami a deduktívna hra Checkpoint Charlie, to všetko za 24,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 63 eur). Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto. Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2023.Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom. Akcia beží od 19.11. do 30.11., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
Očakávame
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dobráčka - pre hráčskejší prvý stupeň je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre deti prvého stupňa škôl (úplne najviac sa hodí tretiakov či štvrtákov, ktorí majú radi hry, ale skúsenejší prvostupniari by to mali zvládať všetci a hry z nej neurazia ani väčších hráčov až po dospelákov).

Taktická budovacia hra Dream Home (pár kartičiek má anglický text), postrehový Tip Tap s viacerými obtiažnosťami a deduktívna hra Checkpoint Charlie, to všetko za 24,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 63 eur).

Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto.

Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2023.
Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom.

Akcia beží od 19.11. do 30.11., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.

Obsah hry:

Špeciálny balík hier obsahuje:

Dream Home (základnú hru bez rozšírení)
Tip Tap
Checkpoint Charlie

Parametre:
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Herné rozšírenia
Dream Home (Dům snů) + minirozšírenia ako darček
Skladom, odosielame ihneď
29,99 €
Tip Tap
Skladom, odosielame ihneď
19,99 €
Checkpoint Charlie
Skladom, odosielame ihneď
12,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje