Dobráčka - pre kluby
Dobráčka - pre kluby je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre skúsenejších hráčov, do školských klubov, či rodín. Osídlovanie krajiny v Kingdom Builder, abstraktná ukladačka Nova Luna a budovanie ríše v Malá velká království aj s rozšírením Úsvit hrdinů, to všetko za 39,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 93 eur). Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto. Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2023.Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom. Akcia beží od 19.11. do 30.11., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.
Jazyk hry:
nezávislý
39,99 €
Očakávame
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dobráčka - pre kluby je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre skúsenejších hráčov, do školských klubov, či rodín.

Osídlovanie krajiny v Kingdom Builder, abstraktná ukladačka Nova Luna a budovanie ríše v Malá velká království aj s rozšírením Úsvit hrdinů, to všetko za 39,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 93 eur).

Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto.

Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2023.
Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom.

Akcia beží od 19.11. do 30.11., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.

Obsah hry:

Špeciálny balík hier obsahuje:

Kingdom Builder
Nova Luna
Malá velká království
a ich rozšírenie Úsvit hrdinů

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Herné rozšírenia
Kingdom Builder
Skladom, odosielame ihneď
39,99 €
Nova Luna CZ
Skladom, odosielame ihneď
24,99 €
Malá velká království: Úsvit hrdinů
Skladom, odosielame ihneď
15,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje