Dobráčka - pre malých škôlkárov
Dobráčka - pre malých škôlkárov je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre najmenšie deti škôlok (úplne najviac sa hodí pre troj až štvorročiakov prípadne päťročiakov, ale žiadni škôlkári by sa pri týchto hrách nemali nudiť). V Karnevale lienok deti spolupracujú, vymieňajú lienkam farebné bodky a chystajú ich na karneval. Zábavná a vtipná Worm Party preverí prstíky - červíky, v Hopsajúcich zajkoch zachraňujete zajačikov z jamy podľa hodov kockou (najjednoduchšia z hier), balík dopĺňa Langland Rommé, Rummikub pre najmenších s predlžovaním zvieratiek. To všetko iba za 39,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 90 eur). Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto. Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2024.Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom. Akcia beží od 25.11. do 10.12., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.
Odporúčaný vek:
4 roky
Jazyk hry:
nezávislý
39,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dobráčka - pre malých škôlkárov je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre najmenšie deti škôlok (úplne najviac sa hodí pre troj až štvorročiakov prípadne päťročiakov, ale žiadni škôlkári by sa pri týchto hrách nemali nudiť).

V Karnevale lienok deti spolupracujú, vymieňajú lienkam farebné bodky a chystajú ich na karneval. Zábavná a vtipná Worm Party preverí prstíky - červíky, v Hopsajúcich zajkoch zachraňujete zajačikov z jamy podľa hodov kockou (najjednoduchšia z hier), balík dopĺňa Langland Rommé, Rummikub pre najmenších s predlžovaním zvieratiek. To všetko iba za 39,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 90 eur).

Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto.

Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2024.
Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom.

Akcia beží od 25.11. do 10.12., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.

Obsah hry:

Špeciálny balík hier obsahuje:

Maskenball der Käfer (Karneval lienok)
Hopp, hopp, Häschen (Hopsajúci zajkovia)
Worm Party
Langland Rommé

Parametre:
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje