Dobráčka - pre malých škôlkárov
Dobráčka - pre malých škôlkárov je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre najmenšie deti škôlok (úplne najviac sa hodí pre štvorročiakov prípadne päťročiakov, ale žiadni škôlkári by sa pri týchto hrách nemali nudiť). Zábavná vtipná Worm Party, šikovnosť podporujúca Fishing Day, hry na pamäť - kartová Poznáš co je jinak? a kocková Najdeš mě?, to všetko za 19,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 61 eur). Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto. Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2023.Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom. Akcia beží od 19.11. do 30.11., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.
Odporúčaný vek:
4 roky
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Očakávame
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dobráčka - pre malých škôlkárov je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre najmenšie deti škôlok (úplne najviac sa hodí pre štvorročiakov prípadne päťročiakov, ale žiadni škôlkári by sa pri týchto hrách nemali nudiť).

Zábavná vtipná Worm Party, šikovnosť podporujúca Fishing Day, hry na pamäť - kartová Poznáš co je jinak? a kocková Najdeš mě?, to všetko za 19,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 61 eur).

Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto.

Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2023.
Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom.

Akcia beží od 19.11. do 30.11., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.

Obsah hry:

Špeciálny balík hier obsahuje:

Worm Party
Fishing Day
Najdeš mě?
Poznáš... co je jinak?

Parametre:
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Herné rozšírenia
Worm Party
Skladom, odosielame ihneď
24,99 €
Fishing Day
Skladom, odosielame ihneď
19,99 €
Poznáš… co je jinak?
Skladom, odosielame ihneď
7,99 €
Najdeš mě?
Skladom, odosielame ihneď
7,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje