Dobráčka - pre prvý stupeň
Dobráčka - pre prvý stupeň je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre deti prvého stupňa škôl (úplne najviac sa hodí pre prvákov a druhákov, ani tretiaci by sa však nemali nudiť). Zábavný a taktický Captain Silver, kooperatívny Spooky Castle, postrehovka Bystroočko a podnetných 50 optických ilúzií, to všetko za 19,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 67 eur). Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto. Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2023.Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom. Akcia beží od 19.11. do 30.11., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Očakávame
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dobráčka - pre prvý stupeň je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre deti prvého stupňa škôl (úplne najviac sa hodí pre prvákov a druhákov, ani tretiaci by sa však nemali nudiť).

Zábavný a taktický Captain Silver, kooperatívny Spooky Castle, postrehovka Bystroočko a podnetných 50 optických ilúzií, to všetko za 19,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 67 eur).

Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto.

Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2023.
Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom.

Akcia beží od 19.11. do 30.11., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.

Obsah hry:

Špeciálny balík hier obsahuje:

Captain Silver
Spooky Castle
Bystroočko
50 optických iluzí

Parametre:
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Herné rozšírenia
Captain Silver
Skladom, odosielame ihneď
24,99 €
Spooky Castle
Skladom, odosielame ihneď
19,99 €
Bystroočko
Objednáme pre Vás
13,99 €
50 optických iluzí
Skladom, odosielame ihneď
7,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje