Dobráčka - pre veľkých škôlkárov
Dobráčka - pre veľkých škôlkárov je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre väčšie deti škôlok (úplne najviac sa hodí pre šesťročiakov prípadne päťročiakov, prosto predškolákov). Šikovnosť a spolupráca sú dôležité v Dračom údolí, pamäť, taktika a spolupráca v Zachráňte rozprávky, k tomu taktický no príjemne jednouchý pretek za pokladmi v Piratissimo a detská zvieratková verzia známej kockovej hry Langland Yatzy. To všetko za 34,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 90 eur). Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto. Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2024.Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom. Akcia beží od 25.11. do 10.12., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Jazyk hry:
nezávislý
34,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dobráčka - pre veľkých škôlkárov je balík hier za skvelú cenu poskladaný pre väčšie deti škôlok (úplne najviac sa hodí pre šesťročiakov prípadne päťročiakov, prosto predškolákov).

Šikovnosť a spolupráca sú dôležité v Dračom údolí, pamäť, taktika a spolupráca v Zachráňte rozprávky, k tomu taktický no príjemne jednouchý pretek za pokladmi v Piratissimo a detská zvieratková verzia známej kockovej hry Langland Yatzy. To všetko za 34,99 (klasická cena na iHRYsku je takmer 90 eur).

Dobráčka je jesenná akcia iHRYska, ktorou vytvárame možnosť obdarovať škôlky, školy, kluby či iné miesta, kde by sa hry mohli hodiť. Dobráčku si kúpite a príde k vám domov. Hry sú vaše, samozrejme si ich môžete nechať. Alebo (alebo aj) nimi obdarovať nejaké pekné miesto.

Dobráčka využíva hry z fondu "mačiek vo vreci", avšak nie je našou známou "mačkou" - podstata mačiek vo vreci z iHRYska je náš výber hier na mieru podľa vyplnených formulárov, snaha trafiť sa hrami do vkusu, no a prekvapenie, aké pekné hry prídu. Takéto klasické mačky vo vreci budú v iHRYsku zase na jar 2024.
Dobráčka je jednoducho výhodný nákup za extrémne dobrú cenu, ktorý dúfame pomôže dostať hry k novým ľuďom.

Akcia beží od 25.11. do 10.12., hry budeme rozosielať od 28.11., platí samozrejme do vypredania zásob.

Obsah hry:

Špeciálny balík hier obsahuje:

Dračie údolie
Langland Yatzy
Piratissimo
Zachráňte rozprávky (Save the treasure of Fairy Tales)

Parametre:
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje