Dragon´s Hoard
V hre Dargon´s Hoard sa každý hráč stáva drakom, ktorý sa snaží uloviť čo najviac pokladov. Kradnete ovce z farmárskych polí a za ne sa snažíte nakupovať poklady. Ale pozor na protihráčov! Tí budú na vás zosielať rôzne gangy a čarodejníkov, aby vás zastavili. Cieľom je zastaviť ich a získať bohatstvo. Počas hry si hráči najprv potiahnu karty zo spoločného balíka a potom vykonajú akcie. Každý chce kúpiť čo najviac pokladov. Draci kupujú poklady za ovce, ktoré nazbierali na farmárskych poliach a protihráči sa snažia drakovi zabrániť získaniu oviec pomocou rôznych akcií. Bojujte, aby ste si udržali svoje bohatstvo a nedovoľte to súperom. Víťazom sa stáva hráč s najvyšším počtom bodov za poklady a bonusy.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
25-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
21,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Dargon´s Hoard sa každý hráč stáva drakom, ktorý sa snaží uloviť čo najviac pokladov. Kradnete ovce z farmárskych polí a za ne sa snažíte nakupovať poklady. Ale pozor na protihráčov! Tí budú na vás zosielať rôzne gangy a čarodejníkov, aby vás zastavili. Cieľom je zastaviť ich a získať bohatstvo.

Počas hry si hráči najprv potiahnu karty zo spoločného balíka a potom vykonajú akcie. Každý chce kúpiť čo najviac pokladov. Draci kupujú poklady za ovce, ktoré nazbierali na farmárskych poliach a protihráči sa snažia drakovi zabrániť získaniu oviec pomocou rôznych akcií. Bojujte, aby ste si udržali svoje bohatstvo a nedovoľte to súperom.

Víťazom sa stáva hráč s najvyšším počtom bodov za poklady a bonusy.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
25-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Nathanael Mortensen
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje