Flotilla
Nesmrteľná hra - "Lode", to je ceruzka, štvorčekový papier a jednoduché pravidlá a už niekoľko generácií záruka dobrej zábavy. Klasický princíp tejto hry ožíva v novom, strhujúcom podaní v hre Flotilla.More brázdia pirátske plachetnice, žiadna obchodná loď nemá istotu, že dopláva k cieľu. Vietor ženie vašu loď vpred a vzduch je cítiť strelným prachom ...Zažite veľkú námornú bitku dvoch až štyroch hráčov, postavte flotilu, vyberte spojencov i nepriateľov. Bojujte a taktizujte, ale pozor na zradcu!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Nesmrteľná hra - "Lode", to je ceruzka, štvorčekový papier a jednoduché pravidlá a už niekoľko generácií záruka dobrej zábavy. Klasický princíp tejto hry ožíva v novom, strhujúcom podaní v hre Flotilla.
More brázdia pirátske plachetnice, žiadna obchodná loď nemá istotu, že dopláva k cieľu. Vietor ženie vašu loď vpred a vzduch je cítiť strelným prachom ...
Zažite veľkú námornú bitku dvoch až štyroch hráčov, postavte flotilu, vyberte spojencov i nepriateľov. Bojujte a taktizujte, ale pozor na zradcu!

Obsah hry:
  •  veľký hrací plán
  • 4 malé hracie plány
  • 8 vlajok
  • 16 lodí
  • žetóny paľby
  • pravidlá hry
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje