Hunt for the Ring
V semikooperatívnej hre Hunt for the Ring hrá jeden hráč za Froda a jeho spoločníkov hobitov, ktorí cestujú z Kraja (Shire) do Roklinky (Rivendell). Ostatní hráči, v úlohe Nazgúlov, prenasledujú hobitov. Frodo a ostatní sa snažia ubrániť moci prsteňa.  Hunt for the Ring je hra so skrytým pohybom, ktorá sa hrá na dve kapitoly. Každá kapitola sa hrá na inej strane plánu. V prvej kapitole sa Frodo snaží prejsť z Kraja do Hôrky (Bree), V prípade, že sa mu to nepodarí po 16 ťahoch, získa korupčné body. Ak Frodo uspeje, je možné hru uložiť a pokračovať druhou kapitolou neskôr, alebo sa môže Frodo rozhodnúť a ihneď pokračovať na svojej ceste z Hôrky do Roklinky v druhej kapitole. Tu už Frodo nemá kontrolu nad ostatnými hobitmi, namiesto toho si ťahá karty z balíka cesty, na ktorých sú rôzne možnosti ako docestovať do Roklinky.        
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
90-180 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
49,99 €
39,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V semikooperatívnej hre Hunt for the Ring hrá jeden hráč za Froda a jeho spoločníkov hobitov, ktorí cestujú z Kraja (Shire) do Roklinky (Rivendell). Ostatní hráči, v úlohe Nazgúlov, prenasledujú hobitov. Frodo a ostatní sa snažia ubrániť moci prsteňa. 

Hunt for the Ring je hra so skrytým pohybom, ktorá sa hrá na dve kapitoly. Každá kapitola sa hrá na inej strane plánu. V prvej kapitole sa Frodo snaží prejsť z Kraja do Hôrky (Bree), V prípade, že sa mu to nepodarí po 16 ťahoch, získa korupčné body. Ak Frodo uspeje, je možné hru uložiť a pokračovať druhou kapitolou neskôr, alebo sa môže Frodo rozhodnúť a ihneď pokračovať na svojej ceste z Hôrky do Roklinky v druhej kapitole. Tu už Frodo nemá kontrolu nad ostatnými hobitmi, namiesto toho si ťahá karty z balíka cesty, na ktorých sú rôzne možnosti ako docestovať do Roklinky.    

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-180 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Marco Maggi, Gabriele Mari, Francesco Nepitello
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje