Letný balík: Pre menšie deti II.
Letný balík: Pre menšie deti II. je určený pre rodiny s malými deťmi. Obsahuje 3 krásne hry a darček v podobe malej kartovej hre Najdeš mě?, ktorá je zameraná na pamäť. Tento balík obsahuje: Worm Party: Kohút Charly neváha ani sekundu a beží tam ako o závod. "To by teda bolo, aby sa mi teraz nepodarilo chytiť ani jedného chutného červíka!" zakikiríka vzrušene. Avšak červíky majú úplne iné plány: rýchlo sa zavŕtajú do svojich kopčekov hliny a dúfajú, že ich Charly nezbadá. V tejto hre sa pod kopčeky hliny miesto červíkov schovajú vaše prsty! Farební hladoši: rodinná kooperatívna kartová hra so spájaním farieb pre 2-4 hráčov. Vaším cieľom je dokončiť každú úroveň kŕmením pahltných potvoriek potravou, ktorú obľubujú. Ku hre je potrebná online aplikácia (zdarma). Každá úroveň pozostáva z niekoľkých hladošov, ktorých musíte nakŕmiť. Keď hladoš otvorí ústa, je pripravený na dobroty! V ľubovoľnom poradí si každý hráč vyberie jednu kartu predmetu zo svojej ruky a naskenuje QR kód na jej rubovej strane. Keď potvorku kŕmite, musíte jej dať karty predmetov, ktoré zmiešaním vytvoria farbu podobnú farbe hladoša. Ak ho však nakŕmite zmesou predmetov, ktorých výsledkom nie je požadovaná farba, všetci hráči prehrávajú a úroveň musia začať odznova! Langland Rommé: detská hra pre tých najmenších, už od 4 rokov. V tejto hre nájdete zvieratká, ktoré sa budú predlžovať. Aby ste mohli zvieratká poskladať, potrebujete hlavu a chvost. Potom ho môžete ľubovoľne rozšíriť o brušká. Vďaka zábavným zvieratkám, ktoré sa stále predlžujú, deti nepotrebujú na hranie hry žiadnu znalosti čísel. S variantom pre pokročilých hráčov sa môžu zabaviť aj staršie deti. Výhodná cena balíka potrvá do 31.8.2024 alebo do vypredania zásob.  Hodnota hier v balíku je 54,97 €. Celková zľava je okolo 40% a darček je ešte navyše k tomu.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Letný balík: Pre menšie deti II. je určený pre rodiny s malými deťmi. Obsahuje 3 krásne hry a darček v podobe malej kartovej hre Najdeš mě?, ktorá je zameraná na pamäť.

Tento balík obsahuje:

Worm Party: Kohút Charly neváha ani sekundu a beží tam ako o závod. "To by teda bolo, aby sa mi teraz nepodarilo chytiť ani jedného chutného červíka!" zakikiríka vzrušene. Avšak červíky majú úplne iné plány: rýchlo sa zavŕtajú do svojich kopčekov hliny a dúfajú, že ich Charly nezbadá. V tejto hre sa pod kopčeky hliny miesto červíkov schovajú vaše prsty!

Farební hladoši: rodinná kooperatívna kartová hra so spájaním farieb pre 2-4 hráčov. Vaším cieľom je dokončiť každú úroveň kŕmením pahltných potvoriek potravou, ktorú obľubujú. Ku hre je potrebná online aplikácia (zdarma). Každá úroveň pozostáva z niekoľkých hladošov, ktorých musíte nakŕmiť. Keď hladoš otvorí ústa, je pripravený na dobroty! V ľubovoľnom poradí si každý hráč vyberie jednu kartu predmetu zo svojej ruky a naskenuje QR kód na jej rubovej strane. Keď potvorku kŕmite, musíte jej dať karty predmetov, ktoré zmiešaním vytvoria farbu podobnú farbe hladoša. Ak ho však nakŕmite zmesou predmetov, ktorých výsledkom nie je požadovaná farba, všetci hráči prehrávajú a úroveň musia začať odznova!

Langland Rommé: detská hra pre tých najmenších, už od 4 rokov. V tejto hre nájdete zvieratká, ktoré sa budú predlžovať. Aby ste mohli zvieratká poskladať, potrebujete hlavu a chvost. Potom ho môžete ľubovoľne rozšíriť o brušká. Vďaka zábavným zvieratkám, ktoré sa stále predlžujú, deti nepotrebujú na hranie hry žiadnu znalosti čísel. S variantom pre pokročilých hráčov sa môžu zabaviť aj staršie deti.

Výhodná cena balíka potrvá do 31.8.2024 alebo do vypredania zásob. 

Hodnota hier v balíku je 54,97 €. Celková zľava je okolo 40% a darček je ešte navyše k tomu.

Obsah hry:

Worm Party, Farební hladoši, Langlad Rommé + darček Najdeš mě?

Parametre:
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje