Leto s Gréckom - stredný balík
Leto s Gréckom - stredný balík je sada troch hier za skvelú cenu. Balík obsahuje strategickú hru Pantheon, kartovú civilizačnú hru C.I.V. Carta Impera Victoria a výpravnú hru Olympus.  Akcia trvá do vypredania zásob. Hra Pantheon vás prenesie do oblasti starovekého stredomoria v čase najväčšieho rozkvetu viacerých národov. Pre každý národ bola v tom čase priazeň bohov veľmi dôležitá. Bohovia sledovali národy z nebeských výšin a podporovali ich rozvoj. Ľudia im zasa prinášali bohaté obete a stavali monumenty. V tejto hre si zvolíte sami za aký národ chcete hrať. Na výber máte Grékov, Rimanov, Peržanov a Egypťanov. Je len na vás ako bude váš národ prosperovať a ako získa priazeň bohov.  C.I.V. Carta Impera Victoria vám ponúka možnosť vybudovať si vlastnú civilizáciu počas troch vekov. Budete potrebovať poriadnu dávku diplomacie, aby ste získali pomoc od spoluhráčov a zároveň zabránili najlepšiemu, aby zvíťazil. Počas hrania sa snažíte ovládnuť jednu zo šiestich oblastí - vojsko, vieru, ekonomiku, vedu, kultúru a utópiu a týmto spôsobom zvíťaziť.  V starom Grécku rezonovali mená troch miest - Atény, Téby a Sparta. V hre Olympus sa z vás stane vodca jedného z týchto slávnych miest. Vašou snahou je jednoznačný rozvoj mesta a obyvateľstva, Kňazi vám zabezpečia priazeň bohov, vďaka ktorej zasa vy postavíte budovy, dokážete viesť vojny alebo dokonca zoslať mor na nepriateľov. Náklonnosť bohov vám určite pomôže k víťazstvu. Hodnota hier v balíku je 77,97 €.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
49,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Leto s Gréckom - stredný balík je sada troch hier za skvelú cenu. Balík obsahuje strategickú hru Pantheon, kartovú civilizačnú hru C.I.V. Carta Impera Victoria a výpravnú hru Olympus. 

Akcia trvá do vypredania zásob.

Hra Pantheon vás prenesie do oblasti starovekého stredomoria v čase najväčšieho rozkvetu viacerých národov. Pre každý národ bola v tom čase priazeň bohov veľmi dôležitá. Bohovia sledovali národy z nebeských výšin a podporovali ich rozvoj. Ľudia im zasa prinášali bohaté obete a stavali monumenty. V tejto hre si zvolíte sami za aký národ chcete hrať. Na výber máte Grékov, Rimanov, Peržanov a Egypťanov. Je len na vás ako bude váš národ prosperovať a ako získa priazeň bohov. 

C.I.V. Carta Impera Victoria vám ponúka možnosť vybudovať si vlastnú civilizáciu počas troch vekov. Budete potrebovať poriadnu dávku diplomacie, aby ste získali pomoc od spoluhráčov a zároveň zabránili najlepšiemu, aby zvíťazil. Počas hrania sa snažíte ovládnuť jednu zo šiestich oblastí - vojsko, vieru, ekonomiku, vedu, kultúru a utópiu a týmto spôsobom zvíťaziť. 

V starom Grécku rezonovali mená troch miest - Atény, Téby a Sparta. V hre Olympus sa z vás stane vodca jedného z týchto slávnych miest. Vašou snahou je jednoznačný rozvoj mesta a obyvateľstva, Kňazi vám zabezpečia priazeň bohov, vďaka ktorej zasa vy postavíte budovy, dokážete viesť vojny alebo dokonca zoslať mor na nepriateľov. Náklonnosť bohov vám určite pomôže k víťazstvu.

Hodnota hier v balíku je 77,97 €.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20-120 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje