mačka vo vreci - malá milá
Malá milá mačka vo vreci vám garantuje hry v dvojnásobnej hodnote. Vyberieme ich my, skúsime vás milo prekvapiť. Samozrejme potrebujeme od vás aj malú nápovedu - pre koho je mačka vo vreci určená. V tejto vlne mačiek v predaji od 30. apríla do 18. mája. Ku každej mačke, ktorú si objednáte, nám prosíme vyplňte špeciálny formulár (nebojte sa, zaberie vám iba chvíľočku) - uvediete v ňom pár parametrov, na základe ktorých vám vyberieme tie naj hry ako prekvapenie :) Formulár: https://tinyurl.com/mackyinblack V balíčku vám potom príde jedno, alebo viac prekvapení (pretože niekedy posielame aj viac hier naraz). Chce to kvapku odvahy a dobrodružnosti. Ale skúste nás :) A ak by ste si priali väčšie prekvapenie, je to jednoduché, objednajte si viac mačiek (ktorejkoľvek veľkosti) a vo formulári nám uveďte, že sú všetky spolu. A nezabudnite na špeciálnu mačkovú tašku - pripravili sme ju tak, aby sme ju s radosťou nosili a používali aj my sami :)
Jazyk hry:
nezávislý
9,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Malá milá mačka vo vreci vám garantuje hry v dvojnásobnej hodnote. Vyberieme ich my, skúsime vás milo prekvapiť. Samozrejme potrebujeme od vás aj malú nápovedu - pre koho je mačka vo vreci určená. V tejto vlne mačiek v predaji od 30. apríla do 18. mája.

Ku každej mačke, ktorú si objednáte, nám prosíme vyplňte špeciálny formulár (nebojte sa, zaberie vám iba chvíľočku) - uvediete v ňom pár parametrov, na základe ktorých vám vyberieme tie naj hry ako prekvapenie :)

Formulár: https://tinyurl.com/mackyinblack

V balíčku vám potom príde jedno, alebo viac prekvapení (pretože niekedy posielame aj viac hier naraz). Chce to kvapku odvahy a dobrodružnosti. Ale skúste nás :)

A ak by ste si priali väčšie prekvapenie, je to jednoduché, objednajte si viac mačiek (ktorejkoľvek veľkosti) a vo formulári nám uveďte, že sú všetky spolu.

A nezabudnite na špeciálnu mačkovú tašku - pripravili sme ju tak, aby sme ju s radosťou nosili a používali aj my sami :)

Obsah hry:
Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
skúsený iHRYskáč
Rok vydania:
2022
Hodnotenie hry
Zuzana
25.5.2021
Mačka vo vreci absolútne trafila do čierneho a veľmi príjemne prekvapila. Odporúčam vyskúšať. Naozaj sa oplatí venovať čas vyplneniu dotazníka.
Adam Oleš
21.10.2020
Veľká vďaka za výber hry v rámci mačky vo vreci. Po zopár hraniach viem povedať, že z vreca vytiahnutá mačka presne trafila môj vkus, dávam všetky klobúky dole, musí to byť ťažké takto triafať vkus cudzích ľudí. Všetkým váhajúcim odporúčam skúsiť - dôkladne vyplňte formulár a určite nebudete sklamaní. :)
Jana Potočná
13.10.2020
ďakujeme za skvelý nápad :) hra ktorú sme dostali nás veľmi potešila, takú by sme určite nevybrali ale to vôbec nevadí, práve to je na tom super. hra vyzerá skelo a už sa moc tešíme keď sa ju zahráme
3 Hodnotenia
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje