Malá velká království
Tvoje malé kráľovstvo má veľké plány. Chceš osídliť celú ríšu, naučiť sa mocné kúzla, postaviť nedobytné hrady a túžiš, aby sa susedné kráľovstvá triasli strachom, kedykoľvek začujú meno toho tvojho. A čo ti v tom bráni? Vyzerá to však tak, že ostatné kráľovstvá majú úplne rovnaké ciele, a ríša je príliš malá na to, aby sa to podarilo všetkým… Malá velká království je fantasy strategická hra. Ujmete sa jedného z 13 unikátnych národov a budete hospodáriť so zdrojmi, budovať, objavovať a obsadzovať územia, skúmať, uzavierať dohody a v konečnom dôsledku tiež bojovať. V malej krabičke sa skrýva prekvapivo mnoho strategickej zábavy a naviac vtesnanej do veľmi priaznivého hracieho času. Na svoje si prídu skúsení hráči, no rovnako tak aj nováčikovia, pretože hra má jednoduché pravidlá. Cesta za slávou už na vás čeká!
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
14,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Tvoje malé kráľovstvo má veľké plány. Chceš osídliť celú ríšu, naučiť sa mocné kúzla, postaviť nedobytné hrady a túžiš, aby sa susedné kráľovstvá triasli strachom, kedykoľvek začujú meno toho tvojho. A čo ti v tom bráni? Vyzerá to však tak, že ostatné kráľovstvá majú úplne rovnaké ciele, a ríša je príliš malá na to, aby sa to podarilo všetkým…

Malá velká království je fantasy strategická hra. Ujmete sa jedného z 13 unikátnych národov a budete hospodáriť so zdrojmi, budovať, objavovať a obsadzovať územia, skúmať, uzavierať dohody a v konečnom dôsledku tiež bojovať. V malej krabičke sa skrýva prekvapivo mnoho strategickej zábavy a naviac vtesnanej do veľmi priaznivého hracieho času. Na svoje si prídu skúsení hráči, no rovnako tak aj nováčikovia, pretože hra má jednoduché pravidlá. Cesta za slávou už na vás čeká!

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Scott Almes
Rok vydania:
2013
Herné rozšírenia
Malá velká království: Úsvit hrdinů
Skladom, odosielame ihneď
15,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje