Pokémon Prerelease Sword and Shield 4 Vivid Voltage Bundle Family
Bundle Family obsahuje 4x Pokémon Prerelease balíček (v každom 4 boostre, špeciálna karta a predpripravený balíček) a navyše 13x Pokémon: Sword and Shield Vivid Voltage Booster a 200 Pokémon energií navyše. Ak je vás v rodine Pokémon pozitívnych viac, toto je najlepšia možnosť užiť si novú edíciu. V Prerelease balíčku (a tie sú teda v tomto Family bundli štyri) nájdete krabičku so 4 boostrami Vivid Voltage špeciálnu promo kartu a 22 kartový predpripravený balík. Ten si môžete doplniť kartami zo svojich boostrov, pridať energie a spraviť si 40 kartový balík, s ktorým môžete hrať.Navyše je v tejto špeciálnej ponuke 12 x Sword and Shield Vivid Voltage Booster Pack na dopĺňanie balíkov a 1x Sword and Shield Vivid Voltage Booster Pack bonus pre najlepšieho z vás.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
138,33 €
99,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Bundle Family obsahuje 4x Pokémon Prerelease balíček (v každom 4 boostre, špeciálna karta a predpripravený balíček) a navyše 13x Pokémon: Sword and Shield Vivid Voltage Booster a 200 Pokémon energií navyše.
Ak je vás v rodine Pokémon pozitívnych viac, toto je najlepšia možnosť užiť si novú edíciu.

V Prerelease balíčku (a tie sú teda v tomto Family bundli štyri) nájdete krabičku so 4 boostrami Vivid Voltage špeciálnu promo kartu a 22 kartový predpripravený balík. Ten si môžete doplniť kartami zo svojich boostrov, pridať energie a spraviť si 40 kartový balík, s ktorým môžete hrať.
Navyše je v tejto špeciálnej ponuke 12 x Sword and Shield Vivid Voltage Booster Pack na dopĺňanie balíkov a 1x Sword and Shield Vivid Voltage Booster Pack bonus pre najlepšieho z vás.

Obsah hry:

16x Pokémon: Sword and Shield Vivid Voltage Booster
4x špeciálna karta
4x 22 kartový predpripravený balíček

a k tomu navyše

13x Pokémon: Sword and Shield Vivid Voltage Booster

200 Pokémon energií (náhodne vybraných)

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje