Rick and Morty: The Pickle Rick Game
Rick and Morty: The Pickle Rick Game je hra, ktorá vznikla na základe seriálu Rick and Morty. V tejto hre sa ocitnete v konkrétnej epizóde Pickle Rick, kde sa z Ricka stáva ozbrojená uhorka. Podobne ako v známej epizóde, aj tu Rick - jeden hráč, bojuje s Rusmi a Jaguárom - druhý hráč, v tajnom uzavretom areáli. Cieľom je dostať sa na strechu. Hra obsahuje figúrky Pickle Ricka a Jaguára a dynamickú hernú plochu, ktorá vzniká prikladaním dielikov, ktoré sa počas hry otáčajú, pridávajú alebo hýbu.Hra je atmosférou skvelá pre fanúšikov Ricka a Mortyho, ale zabavili sme sa na nej aj tí, ktorí sme seriál ešte nevideli. Neočakávajte od nej super stratégiu, skôr taktickú a zábavnú hru, v ktorej si navzájom chutne robíte naprieky.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
34,99 €
24,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Rick and Morty: The Pickle Rick Game je hra, ktorá vznikla na základe seriálu Rick and Morty. V tejto hre sa ocitnete v konkrétnej epizóde Pickle Rick, kde sa z Ricka stáva ozbrojená uhorka. Podobne ako v známej epizóde, aj tu Rick - jeden hráč, bojuje s Rusmi a Jaguárom - druhý hráč, v tajnom uzavretom areáli. Cieľom je dostať sa na strechu. Hra obsahuje figúrky Pickle Ricka a Jaguára a dynamickú hernú plochu, ktorá vzniká prikladaním dielikov, ktoré sa počas hry otáčajú, pridávajú alebo hýbu.

Hra je atmosférou skvelá pre fanúšikov Ricka a Mortyho, ale zabavili sme sa na nej aj tí, ktorí sme seriál ešte nevideli. Neočakávajte od nej super stratégiu, skôr taktickú a zábavnú hru, v ktorej si navzájom chutne robíte naprieky.

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Matt Hyra
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje