Roborally
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
44,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Obsah hry

8 robotov, 8 kontrolných stanovísk s vlajkami, 110 programových kariet a kariet vylepšení, 116 žetónov zásahov a životov, 4 obojstranné hracie plány (poschodia továrne), 1 obojstranná štartovacia plocha, 8 hráčskych plánov, 1 presýpacie hodiny (30 sekundové), 1 pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Garfield
Rok vydania:
1994
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
Jozef Kundlák
5.3.2009
Pri tejto hre sa nasmejete a nahulákate ako nikdy. NIežeby ste to v hre museli, ale pri zrážkach robotov a výsledných pohyboch (ktoré sú potom samozrejme úplne iné, ako ste si naplánovali) sa smiechu a pokrikovania po súperoch asi nezdržíte. Táto hra je ako víno - čím viac tým lepšie. V tomto prípade myslím hráčov. Pre 2-3 môže byť mapa príliš veľká a roboti sa nemusia stretnúť (to závisí samozrejme od toho, ako nastavíte cieľové vlajočky). Ale samozrejme, hrať sa dá. Takže ak očakávate väčšiu spoločnosť a chcete im predviesť hru, jednoducho naučiteľnú a pritom zábavnú, určite si zožeňte Roborally!
Martin Ziegler
27.11.2007
Parádní směs rozmýšlení, zábavy, trochu náhody a velmi pěkného zpracování. Zábava se stupňuje s vyššími počty hráčů - tři jsou chudé minimum, čtyři už zábava, pět a víc je paráda :)
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje