The Colonists
V strategickej hre The Colonists sa z každého hráča stáva starosta mestečka, ktorý sa snaží zveľaďovať okolie a prilákať tak farmárov, remeselníkov a ostatných občanov. Cieľom hry je zamestnať všetkých, takže hráči musia vytvoriť pracovné miesta, vzdelať ľudí, postaviť domy a zvýšiť tak počet obyvateľstva. Zdroje sú však obmedzené a hráči sa musia vysporiadať s rôznymi typmi problémov. Hráči si vyberajú akcie pomocou starostu, ktorý sa hýbe po hernom pláne.  The Colonists obsahuje viacero úrovní a scenárov a ako prvú hru si môžete zvoliť jednoduchú verziu. Hrací čas sa pohybuje od 30 do 360 minút.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
30-360 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
69,99 €
39,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V strategickej hre The Colonists sa z každého hráča stáva starosta mestečka, ktorý sa snaží zveľaďovať okolie a prilákať tak farmárov, remeselníkov a ostatných občanov. Cieľom hry je zamestnať všetkých, takže hráči musia vytvoriť pracovné miesta, vzdelať ľudí, postaviť domy a zvýšiť tak počet obyvateľstva. Zdroje sú však obmedzené a hráči sa musia vysporiadať s rôznymi typmi problémov. Hráči si vyberajú akcie pomocou starostu, ktorý sa hýbe po hernom pláne. 

The Colonists obsahuje viacero úrovní a scenárov a ako prvú hru si môžete zvoliť jednoduchú verziu. Hrací čas sa pohybuje od 30 do 360 minút.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-360 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Tim Puls
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje