Tinners' Trail
Prvé vydanie hry od známeho tvorcu "ťažkých stratégií" Martina Wallacea sa vypredalo, ale vďaka sympatickej snahe vydavateľstva JKLM sa pozbierali mnohí nadšenci hier z Európy a pripravili toto druhé vydanie - prvýkrát sme sa zapojili do vydania hry aj my. A aj preto hra obsahuje plnofarebné slovenské pravidlá! Ak sa o nej chcete dočítať viac, nazrite do článkov - recenzií na stránke. Je tam priblíženie hry od Gallyho.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
75 min.
Počet hráčov:
3-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
24,99 €
12,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Prvé vydanie hry od známeho tvorcu "ťažkých stratégií" Martina Wallacea sa vypredalo, ale vďaka sympatickej snahe vydavateľstva JKLM sa pozbierali mnohí nadšenci hier z Európy a pripravili toto druhé vydanie - prvýkrát sme sa zapojili do vydania hry aj my. A aj preto hra obsahuje plnofarebné slovenské pravidlá!

Ak sa o nej chcete dočítať viac, nazrite do článkov - recenzií na stránke. Je tam priblíženie hry od Gallyho.

Parametre:
Počet hráčov:
3-4 hráči
Dĺžka hry:
75 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Martin Wallace
Rok vydania:
2008
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
dilli
16.10.2009
Prišla som k nej v múzeu spoločenských hier v Rakúsku. Videla som ju hrať a hneď sa mi zapáčila. Je to hra, ktorá má v sebe dostatok náhody, aby aj slabší hráč mal šancu miešať poradím. Zvíťazila som v niekoľkých partiách, ale to nepovažujem za ono "vici". To je pre mňa jej slovenské a české vydanie, ktoré sa podarilo prebojovať iHRYsku a světu-deskových-her. Veľmi príjemná strategická hra, ktorú odhráte do hodiny. Občas sa vám nepodarí mať veľa cínu a medi na pláne - hádže sa špeciálnymi kockami, inokedy zase bude Cornwall týmito surovinami prekypovať. Ani cena cínu a medi na medzinárodných trhoch nie je stála - opäť hod kockami a ešte k tomu regulácia podľa poslednej ceny. Z tohto pohľadu je vždy iná, vždy svojská. Už sa teším, až si ju znova zahrám.
1 Hodnotenie
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje