UNDO výhodný balík
V sérii Undo sa stretlo cestovanie v čase spolu s veľmi silným emotívnym príbehom, ktorý musia hráči poskladať kúsok po kúsku. Každý návrat v čase im poskytne príležitosť ako zmeniť minulosť, ale pozor, nie každá zmena je dobrá. Prvý príbeh Cherry Blossom Festival sa odohráva v Japnsku v roku 2000 a pokúsite sa v ňom odhaliť život staršieho muža, ktorého telo sa našlo ležať bez známky života v obývačke na zemi bez akýchkoľvek zranení. Podarí sa vám zvrátiť jeho osud? Ďalší príbeh Blood in the Gutter vás prenesie do Spojených štátov roku 1929. Na konci uličky leží dobre oblečený mladý muž s prestrelenou hruďou. Čo mal v živote urobiť inak? Pomôžte mu zmeniť jeho osud. Posledný z troch príbehov Curse from the Past je situovaný do Nemecka 90-tych rokov. Z hotelového balkóna vypadla staršia žena, ktorá má v očiach namiesto strachu len smútok. Prejdite sa jej minulosťou a zabráňte tragickému koncu. Ako darček dostanete k tejto sade troch silných príbehov aj malú zábavnú, ale dedukčne náročnú detektívnu hru Gangster City EN. Cieľom je vyriešiť tri detektívne prípady. Hra obsahuje 54 kariet prípadov. Na každej karte sú uvedené 4 údaje, ktoré musíte uhádnuť - povolanie podozrivého (umelec, vedec, zločinec), zbraň (revolver, nôž, striekačka), miesto činu (divadlo, ulica, hotelová izba) a motív (peniaze, láska). Háčik je v tom,že svoju kartu nevidíte a musíte sa spoľahnúť len na to, čo vám povedia súperi a na vlastnú schopnosť dedukcie. Akcia platí do vypredania zásob.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15-120 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
29,99 €
Objednáme pre vás
Predajňa BA: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V sérii Undo sa stretlo cestovanie v čase spolu s veľmi silným emotívnym príbehom, ktorý musia hráči poskladať kúsok po kúsku. Každý návrat v čase im poskytne príležitosť ako zmeniť minulosť, ale pozor, nie každá zmena je dobrá.

Prvý príbeh Cherry Blossom Festival sa odohráva v Japnsku v roku 2000 a pokúsite sa v ňom odhaliť život staršieho muža, ktorého telo sa našlo ležať bez známky života v obývačke na zemi bez akýchkoľvek zranení. Podarí sa vám zvrátiť jeho osud?

Ďalší príbeh Blood in the Gutter vás prenesie do Spojených štátov roku 1929. Na konci uličky leží dobre oblečený mladý muž s prestrelenou hruďou. Čo mal v živote urobiť inak? Pomôžte mu zmeniť jeho osud.

Posledný z troch príbehov Curse from the Past je situovaný do Nemecka 90-tych rokov. Z hotelového balkóna vypadla staršia žena, ktorá má v očiach namiesto strachu len smútok. Prejdite sa jej minulosťou a zabráňte tragickému koncu.

Ako darček dostanete k tejto sade troch silných príbehov aj malú zábavnú, ale dedukčne náročnú detektívnu hru Gangster City EN. Cieľom je vyriešiť tri detektívne prípady. Hra obsahuje 54 kariet prípadov. Na každej karte sú uvedené 4 údaje, ktoré musíte uhádnuť - povolanie podozrivého (umelec, vedec, zločinec), zbraň (revolver, nôž, striekačka), miesto činu (divadlo, ulica, hotelová izba) a motív (peniaze, láska). Háčik je v tom,že svoju kartu nevidíte a musíte sa spoľahnúť len na to, čo vám povedia súperi a na vlastnú schopnosť dedukcie.

Akcia platí do vypredania zásob.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
15-120 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje