World's Smallest Etch A Sketch
Etch A Sketch je kreatívna hračka, ktorú si určite pamätáte z vašich mladších čias. Ide o tabuľku, na ktorej vytvárate rôzne obrázky pomocou dvoch otočných koliesok, ktorými sa pohybujete doprava-doľava a hore-dole. Na zmazanie obrázku stačí jednoducho pohrkať tabuľkou a plocha sa vám vymaže a vy môžete začať tvoriť nový obrázok.  Tento Etch A Sketch má prívlatok najmenší na svete, s rozmermi 4.4 x 3.3 cm, preto je ideálnly na cesty a pre malé rúčky vašich ratolestí. Vhodný je nie len pre dievčatá, ale aj pre chlapcov. Precvičia si svoju šikovnosť, kreativitu a trpezlivosť.
Odporúčaný vek:
3 roky
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
4,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Etch A Sketch je kreatívna hračka, ktorú si určite pamätáte z vašich mladších čias. Ide o tabuľku, na ktorej vytvárate rôzne obrázky pomocou dvoch otočných koliesok, ktorými sa pohybujete doprava-doľava a hore-dole. Na zmazanie obrázku stačí jednoducho pohrkať tabuľkou a plocha sa vám vymaže a vy môžete začať tvoriť nový obrázok. 

Tento Etch A Sketch má prívlatok najmenší na svete, s rozmermi 4.4 x 3.3 cm, preto je ideálnly na cesty a pre malé rúčky vašich ratolestí. Vhodný je nie len pre dievčatá, ale aj pre chlapcov. Precvičia si svoju šikovnosť, kreativitu a trpezlivosť.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje