Zombie Würfel 2: Double Feature DE
Zombie Würfel 2: Double Feature DE je prvé rozšírenie ku hre Zombie Würfel. Obsahuje 3 nové kocky, ktoré na počudovanie predstavujú dve samostatné rozšírenia.  Prvá časť sú dve kocky Hunk (svalovec) a Hottie (slečinka). Predstavujú klasickú dvojicu hrdinov zo zombie filmov. Hunk má na kocke symbol dvojitého výstrelu, ale pokiaľ ho dostanete, jeho mozog sa počíta za dva. A Hottie má na kocke 2x výstrel a 3x stopy, je teda rýchla a nebezpečná. A k tomu všetkému sa vedia navzájom oslobodiť! Druhá časť rozšírenia ja kocka Santa Clausa. A keďže nerobí rozdiely, prináša aj zombíkom niekoľko pekných darčekov - energy drink, helma a dvojitý mozog. Ideálne použiť všetky kocky spolu a môžete prežiť svoj vlastný zombie movie! 
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-99 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
6,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zombie Würfel 2: Double Feature DE je prvé rozšírenie ku hre Zombie Würfel. Obsahuje 3 nové kocky, ktoré na počudovanie predstavujú dve samostatné rozšírenia. 

Prvá časť sú dve kocky Hunk (svalovec) a Hottie (slečinka). Predstavujú klasickú dvojicu hrdinov zo zombie filmov. Hunk má na kocke symbol dvojitého výstrelu, ale pokiaľ ho dostanete, jeho mozog sa počíta za dva. A Hottie má na kocke 2x výstrel a 3x stopy, je teda rýchla a nebezpečná. A k tomu všetkému sa vedia navzájom oslobodiť!

Druhá časť rozšírenia ja kocka Santa Clausa. A keďže nerobí rozdiely, prináša aj zombíkom niekoľko pekných darčekov - energy drink, helma a dvojitý mozog.

Ideálne použiť všetky kocky spolu a môžete prežiť svoj vlastný zombie movie! 

Obsah hry:
  • 3 kocky
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-99 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Steve Jackson
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje